reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Kania bałwana robiłam sama i na dworze tylko z synem byłam, a on akurat robił foremkami do piasku jakieś wieże. Do bałwana robił mi małą kuleczkę, a resztę ja. Co innego gdyby śnieg był odpowiedni to kule na pewno by toczył.
Ida to zdrówka dla męża, żeby Was nie pozarażał.
 
reklama
mamaagusi a ile płacisz za ten internet na karte Kania a ja mojej już nie przypinam pasami a jedynie ma ta barierke któa tez zapinam miedzy nożkami. Ida to może pojdz na dyżur po 18 i wtedty będą musieli cię ten teges w żywe oczy nie będą kłamać A mnie z braku to juz się nie śni. e-lona wow
 
witam znad talerza superasnego kapusniaku:)))))))

wczoraj mldoa odwala jazdy do 23.15 i z wielkim stresem poszlam spac zaraz po niej. ku zdziwieniu nocka przespana do 8.36 dokladnie. rano zabawa i wariacja. glizdus na mnie wola AAAAAAAA!!!!!!!! jak chce zebym przyszla!!! umie mowic mama ale tak to wola aaaa . ugotowalam jej zupke zmiksowalam i teraz jest u niani, bo robote zaczynam o 13h wiec Leane przed 12h zaprowadzilam zeby juz zjadla u niej i od razu poszla spac. jak glupio i pusto w domu... na lozku w sypialni takie harce odstawiala ze myslalam ze mi dziecko oszalalo.... totalny energizer.... ogolnie dzisiaj moj nastroj deczko lepszy co wcale nei znaczy ze dobry...swoja droga mam @ i na czole napis" nie wqrwiac, nie przekarmiac, nie draznic". i to tyczy wszystkich -malza i w pracy ludzi tyz.

ELONA jak ja bym chciala snieg.... u nas jest zimno, cuuudowne slonce a sniegu jak nie bylo tak nie ma....

MAKUC kolejna coreczka tatusia???:)))))))) przynajmniej nie jestes sama....:ppp

DAWIDOWE moze rzeczywiscie to brutalne co powiem ale jak mi jest choelrnie zle to mysle o tobie ze SAMA dajesz rade ze wszystkim, i to mnei motywuje ze skoro ty mozesz to ja tez. tak samo jak mysle o mamusiach co maja dwojke dzieciaczkow. wiem ze te nocki i zabkowanie to okresy trudne i trzeba je przejsc....nie ma wyjscia....

IDUSIA wiesz jak sprawdzic czy chlop chory??? wlacz mu gre na kompie....to jest cos co ich ozdrawia natychmiast, a potem daj odkurzacz do jednej reki a do drugiej marudzace dziecko:))))))))))

ja wczoraj wyryczalam mezowi ze ostatnio jakos nei moge juz ciagnac tego wozka, to powiedzial ze jest w stanie mi pomoc np w soboty odkurzyc dom, sprzatanac conieco.... tylko co ja mam zrobic jak np jutro sie nasyfi??czekac do soboty???? znowu moj francowaty perfekcjonizm bierze gore....

a przed wyjsciem do niani jak sie bawilam z Leane to jej mowie ze za kilka minutek mamusia cie zaprowadzi do niani bo mamusia idzie do pracy. a Leane nagle spowazniala i walnela taka mine jakby mowila: ty chyba stara jaja se robisz????? no ale z bolem serduszka musialam zaprowadzic lobuza.... pocieszam sie ze dzisiaj jakos przezyc 13-20.40 a jutro 8.30-15 i potem wolne do czwartku rano:)))) lubie z nia byc i sie bawic i wydurniac.... chwile przed wyjsciem wstala na bacznosc kolo wersalki (ostatnio mi staje gdzie tylko moze) i potem wola "aaaa" patrze ze stoi i mowie "brawo" a Leane "me me me" zebym ja wziela. ja mowie "wstalas sama to teraz klap na dupe" a Leane jakos neipewnei sie pcozula bo podloga twarda i za chiny nei chciala klapnac, ale ja nie uleglam i w koncu bylo klap:))


spadam do pracy, czas na mnei. do wieczorka. dzieki za wsparcie bo to bardzo wazne dla mnie, tymbardziej ze tu nie mam przyjaciol a na sile szukac falszywych dwulicowych nei zameirzam bo nie lubie rozczarowan. nic spadam!:)
 
dawidowe ja wykupuje pakiet chyba za 9 zł i tam mam 200 MB. wystarcza mi na swobodne korzystanie z internetu poza domem czyli rzeczy typu poczta, gg, gtalk, bb i szperanie ogólnie czasem i najczęściej zostaje mi ok 50 MB pod koniec miesiąca.
 
Dziulka ty jeszcze małej miksujesz zupki? ja to co najwyżej widelcem buraka potraktowałam bo był twardszy a resztę niech sobie radzi. mamaagusi widzę że jak mi się umowa skończy to stary telefon machnę na początek na karte z popie.
 
[SUP]Dawidowe u mnie nie ma barierki z blokadą między nogami a co do miksowania zupek, to ja tylko miksuję jak widzę że ją ewidentnie dziąsła bolą, wówczas nie może gryźć.
Dziulka miłego dnia w pracy i pamiętaj głowa do góry !!!
Mamaagusi dziękuję:***
E-lona ale i tak pomoc miałaś :-)[/SUP]
 
Nadrobiłam ,ale zupełnie nie mogę się skupić na pisaniu. Rozbolała mnie głowa i jakieś dreszcze mam. Chyba mnie nic nie zbiera?! :-(
W każdym razie:
SARISA super ,ze poczułaś ruchy.
DAWIDOWE cieszę się ,ze zdrówko u Was dopisuje. Fajnie ,ze ten lokator taki bezinwazyjny ;-) No i bardzo dobrze ,ze dziś pracy niewiele i mozesz być na forum.
IDA współczuję przygody z okiem. Jeśli jest spuchnięte i nadal boli , chyba MUSISZ isc do lekarza. No i współczuję chorego malza.
MAKUC fajnie ,ze Ala potrafi okazać tęsknotę. Dodus to cyganskie dziecko i jakos za nami nie teskni .
ELWIRKA współczuję małzowi operacji.
DZIULKA trzymaj się kobieto ! Twarda z Ciebie babka, dasz radę. Kapusniak bym zjadla ... mniam.
MORIAM jeśli butki są takie super , to wierzę ,ze na pewno zrobisz wszystko zeby je lekko rozciągnąć. Zawsze można do szewca na kopytko wrzucić. A co do imprezek to normalnie u nas to ostatnio co weekend cos. W przyszlą sobotę tez wybywam, tym razem na babską :-) , także mozesz się z nami wybrac, zapraszam – o i jeszcze WIOLI weźmiemy ;-)
MAŁA_MI wierzę ,ze milo spędzicie urlop Twojego G. razem. A jak faktycznie zacznie Cię wkurzac , to przynajmniej mozesz wyjsc i zostawic Łukiego z tatusiem, korzystając z chwili dla siebie. Rany julek ,alez malenki noworodek. Trzymam kciuki zeby szybko osiągnął wagę 2 kg!
HAPPY współczuję nocki , dla pocieszenia u mnie tez dziś Dorian zle spal.
E_LONA super, ze zaliczyliscie już saneczki. U nas sniegu maaaaasa , ale sanek brak :-( Szacun za pięknego bałwana.
WIOLI też macie snieg czy tylko przymrozek?
KANIA cwiczysz ten pilates? I powiem Ci ,ze ja po takim dniu gdzie ciagle gdzies jestesmy, jestem mega zmęczona. Lubię chociaż niedzielkę przebyczyc w domku ;-) A czemu takie smutne rozmowy mialas wieczorkiem? I z kim? - doczytałam :-( O i olsnilas mnie , bo u mnie tez jakos coraz mniej łyzeczek.
 
Doris ojej współczuję bólu głowy i dreszczy. Oby to nic poważnego !!!
Pilates nie zaczęłam jeszcze, brzuszek troszkę przez weekend ćwiczyłam.
Ja uwielbiam niedzielę pobyczyć się w łóżeczku.
U Ciebie też giną??? heh a myślałam że to tylko u mnie takie znikające przedmioty:baffled:
Pytasz, czemu smutne??? tak jakoś wyszło że wiele rzeczy mnie ostatnio smuci:-(
Jeszcze 30 minut pracy i idę zrzucać śnieg z balkonu, bo mam go pełnooooo !!!
 
reklama
kania nie smuć się słonko. U mnie odwrotnie. Jakos niczym się nie przejmuję , nawet malzem :-D
Pięknie ,ze cwiczysz. Ja tez mialam się zabrac za cwiczenia , i co? i mi się nie chcialo:baffled:
A jesli chodzi o snieg , to małz mi dzis rano pięknie autko odsniezyl , a teraz patrze przez okno a tu znów calkiem zasypane:no:.
 
Do góry