reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Halo halo a co znowu taki przestój ;-)...ja ciągle nie mam czasu ;-). Teraz szyję 4 poduchy pachtworkowe i do tego eco torby ;-) z aplikacją ptaszka i zabiło mnie to zamówienie ;-), bo strasznie czasochłonne, a to cały czas gości mamy ehh życie :-)( w piątek myślę, że wkleje te poduchy na bloga) . Ale jestem pozytywnie nastawiona do życia :-) mimo zmęczenia i tego całego zamieszania. Polunia moja ma taaaaaaaaaaaaaki skok rozwojowy :-), tyle mówi, że po prostu nie wierzę. Uwielbiam tego małego szkraba. Może na zamkniętą wkleję linka z ostatniej sesji ;-). A Zuzka jak to Zuzka czaruje oczami ach czaruje i jak zrobi coś co mnie wyprowadzi z równowagi to te oczęta skieruje w moją stronę i mówi takie słowa, że mięknę.
A tak dzień z dniem mija już mi się pomału mylą ;-) czy dziś wtorek, środa ;-).

Strip a Ty jak zwykle zarzucisz, że jesteś i znikasz ;-).
Ika supcio, że mamcia z malutką będzie siedziała.
Efa trzymam kciuki, żebyś tutaj też mogła pisać jak za dawnych lat :-).
Agusinka Ty to naprawdę masz mądralake w domu :-). Moja Zuzka chyba takich przemyśleń nie ma i nie wiem czy mam się martwić czy nie ;-).

pozdrawiam
 
reklama
Hej ja tak w przerwie.Ostatnio padam na pysk że tak powiem,jak nie urok to sraczka:wściekła/y: Niedosyć że od tyg po 12 godz codziennie w pracy bo jedna się pochorowała a nikogo do pomocy nie dadzą to młoda też się rozłożyła,zapalenie oskrzeli i od piątku na antybiotyku.I dzis powiedziałam że biorę od jutra opiekę bo nie dam rady już więcej tak ciągnąć.Niech sobie radzą sami.W wolnej chwili postaram sie przeczytać co naskrobałyście :-)
 
Witam,nie miałam czasu na czytanie:-( A u nas wszyscy chorzy,młoda od poniedziałku zastrzyki bo jednak antybiotyk za słaby był.Jeszcze dwa zostały i myślę że po jutrzejszej kontroli będzie dobrze tzn koniec kłucia doopki. Ale dzielnie to znosi.A my z S od młodej załapaliśmy chorobe.No i chyba jest lepiej bo własnie chimery były:)
 
Hej wreszcie moge do was pisac z tela :-)S mi kupił:-)u nas ze zdrowiem juz lepiej,Lenka mysle ze od poniedziałku pojdzie do przedszkola,zobaczymy co jutro na kontroli powie.
 
Co tu takie pustki?
Ika jak Lenka? Zdrowa już?
Współczuję zastrzyków małej, pamiętam jak Oliwii też musieliśmy podać bo na antybiotyki nie szła.
Sarisa jak idzie odpieluchowanie Poli? Aaa oczęta naszych dzieci jak coś przeskrobią są zawsze takie niewinne...i serducho zaraz mięknie.
 
Hej
Kania dziekuje,Lenka juz zdrowa .Ten tydzien do przedszkola juz chodzi i myslalam ze po tak dlugiej przerwie bedzie zle placz i wogole ale bylo super:-)
Ja mam dzis i jutro wolne i nadrabiam zaleglosci z gruntownym sprzataniem bo tak to nie ma kiedy.S breczy jak zawsze mu cos nie pasuje i sie o wszystko czepia.
A reszta kobietek gdzie????
 
Halo dziewczyny mam chwile i zaglądam
Ika dobrze, że malutka już zdrowa. I wiesz one już takie duże że tydzień przerwy to nie przerwa.
Kania pełen sukces :-). Sama woła i siku i kupę. Pielucha tylko na noc i jeszcze do sklepu, ale myślę, że jeszcze miesiąc i będziemy bez pieluszki wychodzić na polko :-). Jestem z niej TAKA dumna moje malutkie mądre dzieciątko.

A tak poza tym to chciałabym tyle napisać , a nie mam kiedy. Pozdrawiam
 
Hej,no i moja mala 4 dni pochodzila do przedszkola i w sobote pojawiło sie kichanie i smary.:-( Dzis ja zostawiłam w domu ale mysle co z jutrem czy ja poslac czy zostawic w domu.
Sariska super ze wam tak latwo poszlo.Przyznam sie ze my pampka jeszcze na noc zakladamy.
Jutro mam wolne ale od rana bede z tata moim jezdzic bo stara sie o aparat sluchowy a jak to dlugo juz czeka,masakra,od lipca ma wniosek i ciagle srodkow brak :-(
 
reklama
Sarisa gratulacje !!!!
A kiedy zaczęłaś ją sadzać na nocnik?
Ika tyle czeka na aparat? Masakra jakaś.
Zdrówka dla Lenki, niech ją opuści to katarzysko, w powietrzu coś wisi albo jakiś wirus ją dopadł.
 
Do góry