reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

hej laski ja zapomniałam o forum, nie mam czasu, dzieciaki rozrabiają strasznie a teraz w domu siedzą bo u nas w szkole szkarlatyna i pare dzieciaków u Olki w zerówce i wolę ją potrzymać w domu, bo co roku na święta jakieś świństwo przyniesie. A najmłodszy szaleje i się nie słucha chyba najbardziej z całej 3. Ale jemu wybaczam bo jest przesłodki. Arek się rozgadał i lepiej gada od Olki i już nie co bardziej odważny jest. Pozdrawiam wszystkie :-)
 
reklama
KROMECZKA fajnie ze sie odezwalas:))))))))

Leane tez daje popalic nie przejmuj sie:))) a gadula nie do zajechania:)))))))))))) gada do wszystkich i do wszystkiego:)))))))))
 
67428718998488857740.jpg
 

Załączniki

  • 67428718998488857740.jpg
    67428718998488857740.jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 26
Przepis od nas na te Święta:
Głównym składnikiem jest zdrowie,które należy wymieszać z ogromem miłości.Dwie łyżki pomyślności,kapkę radości.Szczyptę życzliwości dodawać powoli wraz z odrobiną uśmiechu.Odsączyć z trosk i przygnębienia.Dla smaku dodać odrobinę zaufania,według własnego uznania dodać urody i sławy jak kto woli na tyle ostrożnie jak soli.Piec cały rok w rodzinnej atmosferze na śnieżnobiałym papierze w sercu rozgrzanym do czerwoności by przyniosło jak najwięcej smaku i radości.Wesołych Świąt dla wszystkich bez wyjątku !!!!!
Aby ten przepis był najbardziej udany ze wszystkich które macie w planie zrealizować.
Smacznego !!!!
 
Hej dziewczyny :)
Sto lat mnie tutaj nie było, ale z częścią z Was mam kontakt na fb i nie tylko :) Ale przyznam szczerze, że zatęskniłam za forum. W dużej mierze ma na to wpływ stan, w którym obecnie sie znajduje ... podpowiedź w nowym suwaczku ;) Chciałam się z Wami podzielić tą nowiną :)
Chociaż widze, że tutaj się wiele nie dzieje to jednak nadal tu zaglądacie ... mam nadzieje :)
Pozdrawiam i ściskam mocno, a przy okazji świątecznie!
 
reklama
Dzięki :)
Teraz mam troche czasu wolnego bo aż do nowego roku nie pracuje :)
A tu to chyba na zamknięty się wszystko przeniosło, a ja już nie mam dostępów po takim czasie nieobecności :(

No nic ... będę do Was zaglądać :) buziole!
 
Do góry