reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Muszę kiedyś znaleźć czas i poczytać co u Was :-) u mnie bojowo bo właśnie zmieniłam pracę z Piły na Poznań i tylko na weekendy jestem w domu. Właśnie piszę do Was z pociągu :-)
 
Rysiulku kochany witamy:)Cass Ciebie również:)
Nat Błażej na górne drogi rogi oddechowe
Madlein jeszcze nie wiem bo nawet wniosku nie złożyłam,zrobię to na dniach, na 99% będą to Dąbki, tak jak rok temu:)nie robiliśmy badań pod sanatorium, on wiecznie choruje, więc wskazanie ma od reki,zresztą wypis z tamtego roku z sanatorium wskazywał,że należy z nim powtórzyć wizytę w uzdrowisku.
A teraz zmykam jutro kolejny dzień w robocie
 
Ostatnia edycja:
Natolin, póki co to dzieci z mężem i babcia trochę pomaga. Jak dostanę umowę na stałe to wszyscy się przeniesiemy. Uciekam spać :-) Cieszę się że nasze forum znowu wraca do łask :)

Dziulka, Twoja zasługa przynajmniej jeśli o mnie chodzi ;)
 
a ja dzis skonczylam weekend szkoleniowy.... zjazd. dzisiaj sie doliczylam ze zrobilam 340 przysiadow, 340 wypadow nog czyli razy dwa to 680, do tego cwiczenia na ramiona, posladki, itp, bo kazdy z nas prezentuje przed nasza grupa "studencka" pol godzinny seans fitness -wczoraj i dzis bylo kardio czyli cwiczenia ze stepu i aerobicu LIA, wiec ze tak powiem idzie sie doslownie posrac, bo kazdy prezentuje a grupa cwiczyc musi solidarnie... jutro jak nie bede miec zakwasow na czteroglowym uda to chyba bedzie 7 cud swiata....a jutro na stazu zajecia prowadze.... na koniec to juz mielismy normalnie tak dosc ze niektore laski siadly w kacie i plakaly ze zmeczenia. nastepny zjazd w lutym - tydzien egzaminow.... masakra..... az sie boje co to bedzie bo takich szczegulow sie czepiaja ze od razu sie na poprawke szykuje.... w poprzedniej sesji 17 na 26 oblalo!!! to poziom se wyobrazcie.... to co robie to nic innego jak studia AWF w pol roku.... normalnie czad. musze sie wziac za raport ze stazu czyli magisterke.... przydalby mi sie tydzien bez domu, pracy, myslenia co na obiad, kiedy po Leane, to bym to obrobila elegancko. ale to jest niemozliwe.... wiec moja doba ma teoretycznie 24h a praktycznie.... 48, bo dwa razy szybciej musze organizowac wszystko.... ale zaciskam zeby i brne dalej, zostal miesiac mordegi....
 
No prosze, alez sie tu gwarno zrobilo! :-) Dobrze "widziec" tyle znajomych "twarzy" ;-)

U mnie pozno juz i pada marznacy deszcz. Na jutro zapowiadaja masakre na drogach, wiec ciekawa jestem jak dotre do pracy.
Na szczescie maz zaczyna prace godzine pozniej niz zwykle (ze wzgledu na pogode), wiec on bedzie rozwozil dzieci.

Dziulka, to podziwiam faktycznie - tyle godzin ciezkiej pracy. Ja dzisiaj zrobilam 40 minut bardziej intensywnego niz zwykle treningu i o malo nie padlam. Maz sie tylko ze mnie smial, jak pyskowalam Chodakowskiej, w przerwach miedzy "zipaniem" :-D
Mam nadzieje, ze za jakis rok tez bede luzikiem odrabiac te wszystkie treningi.

Happy , mam nadzieje ze juz zdrowa jestes. Choroby wspolczuje, w tym sezonie cala nasza rodzinie dopadlo, niektorych kilka razy. Chce lata!!! :-p:-p
 
reklama
Dziendoberek dzisiaj zaczynam cale dwa tyd rehabilitacji z Amelka.I jeszcze czeka nas z Oliwka slerholog ciekawe jakwyszly testy sle niestety jest bez syropu alergiczmego jest cala wysypana i oczy ja bola.Fajnie ze forum znowu żyje.
 
Do góry