reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Oli wytrzyma ale tez nie zawola i sie zesika eh...testy alirgiczne nic nowego nie wykazaly ale azs eh cala wysypana.Amelka rehabilitanci sa zadowoleni fakt jest opozniona ale daje rade bardzo sztywne ma nozki.
Happybeti zdrowka dla Amelki
 
reklama
Kania dziękuję, że pytasz. W wolnej chwili postaram się napisać więcej, ale teraz póki co wszystko w biegu, bo koniec semestru w szkole to papierologia na maksa.

Elwirka a na co uczulenie wyszlo?
 
KANIA , ELIZA zmarszczki - chyba sie zleje.... kupilam krem Nivea,na twarz na noc specjalny bo nieraz rano jak wstaje to mi ciagnie skore doslownie, a ten jest jak smietanka!! rano wstaje i twarz az przyjemna w dotyku.na dzien mam taki specjalny w okolicach oczu atakuje zmarszczki i to mi sie podoba:)))) za to krem z L'OREAL wywale w kosz!!!! syf!!! a co do kilogramow- 800 gram od wczoraj mniej - na tej diecie pierwszy tydzien moge schudnac miedzy 3-8 kilo, i o to mi chodzi:)))

no nic, ide cwiczyc na staz....
 
DZIULA co to za nowa dieta cud?
ELWIRKA u nas wyszedł bardzo mały odczyn na pleśnie i grzyby. I faktycznie jak z pokoju wyeksmitowałam storczyki, to mały przestał tak chorować.
Kasis z tego co wiem konieczna jest morfologia, kał na pasożyty i chyba mocz. I to składa się razem z wnioskiem w NFZ.
3tyś. to poza moim zasięgiem finansowym. Nie ma nawet najmniejszych szans...
A to sikanie u Błażejka może być faktycznie na tle nerwowym. U nas tak zdarza się w nowych miejscach podczas adaptacji.
Był ostatnio u Was jakieś zmiany?
 
Eliza, Kania u mnie podobnie jeśli chodzi o dzieciaczki.....młodsza oj ma charakterek a wymuszanie krzykiem jest na porządku dziennym....z Wercią nie miałam podobnych sytuacji....ale tak to jest każde dzieciątko jest inne;)))

Happy wow jestem w szoku ze Amelka lubi tego typu jedzenia.....powiem Ci ze ja nawet nie próbowałam sushi a co dopiero jedzenie pałeczkami;)))
A jeśli chodzi o te zabawy na dworze to u nas na pewno byłabym z tego niezła awantura jak rodzice odbieraliby przemoczone dzieci...
 
MADELEIN to jest dieta jogurtowa, bardzo ciezka ale efekty sa szybko i bez JOJO, mam ja od chrzestnego leane ktory musial schudnac 60 kilo zeby mogli mu pomniejszyc zoladek , chlop 2 metry, 150 kilo wagi, teraz wazy 95.
pierwsza faza: jesz tylko jogurty naturalne np tydzien lub dwa w zaleznosci jak szybko ci spada waga po pierwszych dniach ( mnie 800 gram/dzien), mozesz jesc te jogurty caly dzien co chwila bez ograniczen ale BEZ CUKRU!!!! nawet w nocy- dlatego tez nie chodze glodna:))) druga faza- wprowadzasz zupy jarzynowe MIKSOWANE nie zabielane smietanami itp, niemocno solone,dwie miseczki dziennie, no i jogurty ile chcesz, trzecia faza zamiast zup , wprowadzasz warzywa w purée i nadal jogrty,i w ten sam tydzien tejze fazy atakujesz warzywa w kawalkach ( twoj zoladek od nowa uczy sie jesc) , w nastepnej fazie wprowadzasz mieso , mozesz usmazyc ale na niewielkiej ilosci tluszczu, , i najwazniejsza rzecz!!!!!!!!!!!!!!!!!! CODZIENNIE 1,5 LITRA WODY OBOWIAZKOWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ta dieta uczy od nowa jesc posilki zrownowazone, jest to totalny detox organizmu, i po zakonczeniu diety dopiero powoli wprowadzasz pieczywo ryz kluseczki itp. i jeszcze jedna wazna rzecz- jesli jestes zarlok ( ja bylam) to zapomnij ze dalabys rade zjesc porcje jak przed dieta!!! :)) jakbys zobaczyla moj talerz.... nieraz Leane wiecej pochlonie niz ja. jak idziemy do mc donalda to moj chlop zjada dwa menu, leane jedno dla dzieci a ja swojego mam bide zmordowac.... i konskwencje sa tego super: milo sie ubrac w rozmiar 38-40 a nie 50-52 jak przed. dobrze jest tez troche sie ruszac, ahaaa!!!! rano wypijasz kawe bez cukru, lub herbate. i na serio to oczyszcza organizm bo jak sie idziesz wysikac to lejesz jak stary kon :))))))))))))))):-D:-D zobacz sobie moje foty z 2012 roku i 2011 na fejsie a teraz... skromna roznica nie??? :)))

kazda faza diety musi trwac tyle samo!!!! jak pierwsza faza jogurtow samych trwa np 2 tygodnie to kazda inna dwa tygdnie.

w razie poczucia braku sil i oslabienia - kupic witaminki. ja teraz cwicze duzo, ciagle fitness i zumba , ale wczesniej przy samej zumbie 2 razy w tygodniu przy tej diecie chyba schudlam 8 kilo w 10 dni , a potem -i tu zebys nie byla rozczarowana- chudnie sie wolniej wagowo ale wizualnie bardzo! te pozostale fazy pozwalaj utrzymac wage zeby efektow jojo nie bylo potem, chyba ze zacznie ktos doslownie ZREC jak wieprz a nie jesc to juz jego problem. nieraz moj obiad na talerzu deserowym jadlam...:))) zoladek sie kurczy i fajna cera jest :) no i energia i usmiech:)))):-):-) wyobaz sobie ze w poltora roku nie ma mnie 44 kilo???? postaw sobie na podlodze 44 kilo np ziemniakow i zobacz ile to nosilam na sobie....
 
Elwirka my wciąż się borykamy z azs u Oliwii. Z testów niewiele wyszło, wszystko jak to alergolog stwierdził "w granicach błędu" składnik mleka, jajko, żyto, leszczyna, trawy. Testy miała robione na jesień tego roku. Oczywiście mleka już nie pije mm od jakiegoś roku, na śniadanie pije jogurt. Gabrysia zaś ma alergie na mleko krowie, póki co je bebilon ha. Samo mleko ja uczula ale kiedy je jogurt/serek to żadnych reakcji.
Natolin czyli wróciłaś do pracy? Dawno ? Napisz jak Piotruś? Chodzi do przedszkola czy ma inną opiekę?
Dziulka ja tam zmarszczkami się nie przejmuję, taka kolej rzeczy ;-) Dietka brzmi ciekawie, mogłabym się na nią przerzucić ale na razie na jedną przerzucić się muszę, niestety musowo więc każdą inną zostawiam na później.
Ika dokładnie, każde dziecko inne, nie ma co porównywać :-)

Też sobie nie wyobrażam takich sytuacji, kiedy odbieram przemoczone dziecko do szpiku kości, gdy wracamy do domu na nogach zwłaszcza przy takiej pogodzie, no ale co kraj to inne możliwości :-)
 
Ostatnia edycja:
Dieta faktycznie cud, tylko nie dla mnie...
Ostatnio po nabiale mam rozstrój żołądka.
Chociaż brzmi kusząco 8kg w 10dni:szok:
Może podejmę to wyzwanie?!
Świetnie wyglądasz i to jest dla mnie super motywacja!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jejku jejku jaki tu ruch:)
Dziewczynki nic w sumie takiegio sie nowego nie wydarzyło,w ciagu dnia lata też co chwile:(i do teg obgryza pazury,ja nerwus,ex nerwus to odziedziczył chyba,w domu czasem kłótnie z ojcem chociaż już rzadziej ,ale nerwowy jest:((
Skutki wychowywania samodzielnie,dzwoniłam dziś do Pani doktor zrobimy badanie moczu dla pewności,ale obstawiam podtekst psychologii:(((
DZIULKA wygladasz bardzo dobrze;)i jeszcze sie odchudza wariatka;)ale jak ma Ci to poprawić nastrój czego nie;)hih
Ja dziś 4 dzień w robocie jutro wolne, aż Błażej mówi mamuś nie możesz tyle pracować:(
Myślałam, że dziś załatwię wniosek o sanatorium a tu zonk moja doktor jeszcze nie podpisała umowy z NFZ na takie rzeczy:( muszę czekać a zależy mi na czasie; (
 
Ostatnia edycja:
Do góry