reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Nikita, te bliźniaki, to może taki zbieg okoliczności:-)

Co do szpitala, to myślę, ze dlatego musiałaś płacić, bo miałaś jeszcze kraamzorg. Dziewczyny o których pisałam nie miały tego. Ja mam wizytę na 12:30 u p. Małgorzaty Szyler Braun. Wszstkie znajome mi ją poleciły, wiec im zaufałam.
A w Pl mam super lekarza. On uratował mi moją poprzednią ciąże, bo przy poprzednim ginie urodziła bym w 6 miesiącu. Jak do niego trafiłam miałam już rozwarcie jak na porodówke:baffled: Masakra... Później super mnie prowadził. Wywołał mi poród wtedy kiedy już chciałam urodzić, nie czekałam bóg wie ile, cała akcja trwała tylko 3 godziny i w sumie bólu nie było przy tym wiele. Pięknie przeprowadził cały poród, zapewnił mi super opiekę po porodzie. Jest najlepszym lekarzem na jakiego można trafić, dlatego jak pomyślę o ekstremalnych warunkach tutaj, to mnie mrozi:baffled: Na szczęście w czasie ciąży będę kilkakronie w Pl, wiec muszę się wybrać do niego. A na USG to jadę do niego na pewno, bo to specjalista w swoim fachu. Nie zdażają mu się pomyłki.

no to super ze masz kogos zaufanego w PL :-) w sumie to bym sie nie zastanawiała i jechała do Polski, skoro tak go zachwalasz :-D może i mi miejsce u niego załatwisz :-D... w Polsce da się wsyztsko załatwić prywatnie? za pieniązki?
 
reklama
witam z moich obliczeń 7 lub 8 październik.nie byłam jeszcze u gina,więc to tylko moje obliczenia.Jestem w takim szoku,że trzy razy test robiłam.Ta ciąża spadła na mnie jak grom z jasnego nieba....,bo po prostu nie planowałam.ale cieszę się bardzo :-)
 
Witajcie przyszłe październikowe mamusie:)
Gratuluję wam zafasolkowania i życzę szczęśliwych 9 miesięcy bez mdłości, migren itp:):) No i oczywiście szczęśliwego rozwiązania.
Dbajcie o siebie zwłaszcza przez pierwsze 3 miesiące.
Pozdrawiam
P.S. Wstawiajcie sobie suwaczki:)
Sierpnióweczka 2010
 
witajcie dziewczyny, ale wam zazdroszcze
ja jeszcze nie wiem czy uda mi sie na pazdziernik, nie czuje na razie nic, mam jeszcze 4 dni czekania a wy jako na swiezo powiedzcie mi jakie mialyscie objawy przed terminem @, byly w ogole jakies?


zadnych :d
czeklam czkalam na jakis znak i nic :)
to moja druga ciaza i przy pierwszej bylo podobnie :)
naraie to 4 tydzien wiec pewnie sie zacznie niebawem :)
trzymam kciuki za powodzenie :)
 
Witam serdecznie wszystkie nowe mamusie!

Kilka godzin mnie nie było a tu już parę stron... :-D Jak my to będziemy ogarniać jak już będzie nas więcej...? :-D

Moje zaliczenia w porządku, nawet udało mi się jeszcze jedną prof złapać więc trzy przedmioty dziś się udało. Jeszcze tylko egz w czw i pn. Trzymajcie kciuki...

Zauważyłyście że zniknęła gdzieś Muminka? W pn miała chyba mieć wizytę u gina i od tej pory się nie odzywa...

Muminka, napisz coś!
 
:confused2:
tak sie jeszcze zastanawiam skąd się wzieły blizniaki skoro ani w mojej ani w meza rodzinie nie ma:baffled: jak myslicie
Czytałam gdzieś, ze rodzi się coraz więcej bliźniaków, trojaczków itd. bo różne rzeczy zjadamy (niekoniecznie zdrowa żywność) a to ma wpływ na nasze geny... Nie wiem ile w tym prawdy. A bliźniaki dziedziczy się chyba w drugim pokoleniu w żeńskiej lini, prawda?

Witam i pozdrawiam październikowe mamusie.Dołączam do grona:-)
witam Cię marlen84 :-) i życzę cudownych 8 miesięcy ;-)
Dziewczyny niedługo trzeba jakąś listę zrobić kto kiedy, co?
 
Czytałam gdzieś, ze rodzi się coraz więcej bliźniaków, trojaczków itd. bo różne rzeczy zjadamy (niekoniecznie zdrowa żywność) a to ma wpływ na nasze geny... Nie wiem ile w tym prawdy. A bliźniaki dziedziczy się chyba w drugim pokoleniu w żeńskiej lini, prawda?


witam Cię marlen84 :-) i życzę cudownych 8 miesięcy ;-)
Dziewczyny niedługo trzeba jakąś listę zrobić kto kiedy, co?

Podobno tylko blliźniaki dwujajowe są dziedziczne, jednojajowe to przypadek lub terapia hormonalna :-)

Tak mi się zdaje że gdzieś czytałam


Listę - koniecznie! :-)
 
Witam wszystkie październikowe Mamy
dołączam do Was ostatnią miesiączkę miałam 29 grudnia i planowana data porodu 5-6 październik
dopiero poznaję forum więc mogę mieć duże braki ale po staram się uzupełnić
 
reklama
Do góry