reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Dziękuj dobrze tylko już zaczyna doskwierać częste bieganie do toalety i piersi doją o sobie znać tak po za tym to dobrze że jeszcze mdłości nie mam ostatnia przygoda z ciążą 9lat temu więc czas na przypomnienie a tak poza tym dziękuje dobrze



A jak samopoczucie reszty Mam ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, może się to wydawać dziwne, ale trochę zazdroszczę Wam tych objawów... Wiem, że pewnie mi jeszcze nosem (i nie tylko) wyjdą, ale na razie jak nie mam prawie żadnych, to się czuję zupełnie nie-jak-w-ciąży...
 
Ostatnia edycja:
ulisia Ty się nie martw jedne wcześniej drugie póżniej ale częstgo chodzenia do toalety napewno doznasz i wcale to ni jest fajne

P.S jak wstawić suwczek czy jakiś meterek ciąży
 
"Dziękuję i życze szczęśliwego rozwiązania :biggrin2: A wiesz już co będzie?"

nie wiem i nie chce wiedzieć- jestem z tych "zacofanych", które nie jarają się kolorem śpiochów. Co ma być- to będzie :)
 
Witam nowe mamy:-)

no to super ze masz kogos zaufanego w PL :-) w sumie to bym sie nie zastanawiała i jechała do Polski, skoro tak go zachwalasz :-D może i mi miejsce u niego załatwisz :-D... w Polsce da się wsyztsko załatwić prywatnie? za pieniązki?

Nikita, ja zaczęłam chodzić do niego państwow, ale, ze olejki masakryczne były, a miejsc tylko 10 raz w tygodnuu, wiec byłby cud, gdybym się dostała za każdym razem, wiec zaczęła chodzić prywatnie. Ale on pacjentki traktuje równo, nie ważne czy płacisz czy chodzisz na fundusz. Chociaż jak płaciłam, to przynajmniej miaam więcej śmiałości i na więcej sobie pozwalałam;-)

Ulisia, Ty się ciesz kochana, ze nic Ci nie dolega, bo ja w poprzedniej ciazy myślałam, ze ducha wyzionę. Teraz czuję się świetnie i tak być powinno:-)

Lola, wejdź sobie na www.suwaczek.pl zaloguj się, zrób co każą krok po kroku, następnie już na BB wejdź w ustawienia, edytuj sygnaturę i wstawiasz bodajże drugi link, jaki Ci wyskoczy na suwaczku.
 
ulisia Ty się nie martw jedne wcześniej drugie póżniej ale częstgo chodzenia do toalety napewno doznasz i wcale to ni jest fajne

P.S jak wstawić suwczek czy jakiś meterek ciąży

kliknij w ten który ci się u kogoś podoba. będzie odnośnik do strony gdzie stworzysz swój suwaczek. potem wstawiasz go w swoim profilu w: edytuj sygnaturę (tzn kod suwaczka wstawiasz)

jakbys miała pytania to pisz.

Ula - forumowa pomoc techniczna


edit:
Bira mnie uprzedziła :-)
 
ale nas duzo :)
Z moich obliczen termin na poczatek padzoernika 4-5 :) w poniedzialek mam wizyte u GP (lekarz pierwszego kontaktu), mieszkam w U.K wiec tutaj troszke inaczej to wyglada niz w polsce (czego powiem zczerze troszke sie obawiam). pierwsza wizyte w szpitalu (USG, i ewentualbe badanie) bede miala wyznaczona na 12-13 tydzien, wiec sobie jeszcze troszke poczekam :(
ALE JESTEM DOBREJ MYSLI ZE WSZYSTKO BEDZIE OK!!!!
Narazie czuje sie bardzo dobrze i mam nadzieje ze tak zostanie :):)
pozdrawiam goraco Nasze Grono Mamusiek :)
 
reklama
fiuufiuu ja przy poprzedniej ciąży nei chciałam wiedzieć i trochę smutno było kiedy wszystkie mamuśki na szkole rodzenia - "a moja malutka", "a mój synuś" i ja jedna z "moje dzieciątko" :-) Ale jaka niespodzianka kiedy się w końcy dowiedziałam ;-) Mam tylko nadzieję, że Twojemu lekarzowi się nie wypsknie przez przypadek !

serwus lola33 ;-) a masz chłopca czy dziewczynkę bo nie doczytałam jeśli pisałaś.... Dużo zdrówka dla Ciebie i Brzuszka :-)

marlen84 u mnie też na razie nic poza sikaniem i oby jak najdłużej. Nawet piersi jakoś nie bolą :cool2:

ulisia znowu punktujesz jako nasz szpec forumowy :-D Cieszę się, że Ci tak dobrze dzisiaj poszło. NApisz jeszcze jak się czujesz (nie martw się brakiem objawów, doczekasz się niestety :-). A rozdrażnienie na M. w niedzielę to chyba też objaw ;-))

Muminka gdzie Ty jesteś? Bo ulisia ma rację, że coś nam nagle zamilkłaś.

Znalazłam znowu coś do poczytania : 10 rzeczy zakazanych w ciąży Rodzina - Ciąża - Ciąża - Rodzina - Polki - Kobieta - Starania o dziecko - Przebieg ciąży - Ciążowe dolegliwości - Poród - Pielęgnacja ciała w ciąży - Zdrowie w ciąży
I wiecie co? No żesz sprawdzałam na kilku kalkulatorach moją datę porodu i rozpiętość do 5 dni!!! Przy tych samych danych. Więc ja już nie mam siły i zdam się na to co powie i wynaczy lekarz.
Zmykam
Śpijcie Mamuśki dobrze :-)
 
Do góry