reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

mamaagusi, dobranocka pisała że dzisiejsze usg musiała "z przyczyn wyższych przełożyć" na jutrzejszy wieczór :tak:

o kurcze to ja zaraz maila do burzy wyśle coby nad Waszym domem zbyt bardzo nie szalała :-D
 
reklama
A ja znowu jestem zmeczona i spiaca:confused:Duchota straszna ,byla i ulewa i burza i nadal goraco ale mi i tak sie podoba:-)
Zaczynam sobie wkrecac,ze w ciazy jestem :-D:-D
 
FROGG super ze ci sie udalo pozaliczac!:)) jupi!!:))) ciesze sie z toba:)))

EMILIAB no nie wiem czemu tak lubie foteczki Frania a suwaczek mi przemyka nooo, wybacz:) chyle moja pusta pale przed toba hihi:))
SHEENEY moze nie musisz se wkrecac?? moze jestes??:)))
a ja dostalam glupawki i jak Leane na podlodze zaczela miaukac ze ma dosc zabawek to polozylam sie na podlodze JA i glowe miedzy jej nozki a dziecko mialo taki ubaw i taki smiech ze szok:) a ze matce pol wlosow wyrwala to sie wytnie:))

wlasnei zaczal sie mecz FR i Ukrainy a ja dzierze w dloni krople uspokajajace pt "despe":))) no i zaraz po lody lece do lodowki:)))))))))
 
ladygab zobacze co da sie zrobić, wiesz ona jest teraz strasznie zalatana i obawiam sie że jak ją przycisnę to zbyt bardzo sie rozproszy i nic z tego nie będzie :-D ale postaram sie załatwić żeby w tym tygodniu zajrzała i do Was :-D najlepiej jakbyście jakoś blok oznakowali coby jej łatwiej trafić było np. koszulke z Iron Maiden powiesili na balkonie - słyszałam że burze lubią mocniejsze dudnienie :-p :-D

Frogg gratulacje :-) !
 
Ladygab dopiero od dzisiaj sobie wkrecam.Na sprawdzenie przyjdzie jeszcze czas,poczekam jeszcze ze 2-3 dni jak nie dostane okresu to zrobie test.:)
 
a ja odnioslam sukces pedagogiczny, mlody usnal w lozeczku, ze 40 raz go kladlam od nowa bo wstawal i sie smial, ale zamulil wreszcie po godzinie i usnal. a niech teraz A. albo babcie usypiaja go w wozku to udusze;p
 
Dziewczyny , jaki jest najlepszy sklep jakosciowo- dobre marki w warszawie i krakowie - dla maluszków- chodzi mi o sklep z łózeczkami :))))
Jezu nie czytalam forum 4 dni i nie jestem w stanie nadrobić :(
 
reklama
Gratuleję Strip mam nadzieję że kolejne usypiania będą również pomyśle i co raz krótsze. Ja wczoraj prawie się popłakałam ze śmiechu. Młody już ledwo mleko dopijał po kąpaniu, odbiłam go kładę do łożeczka. Obrócił się na boczek bo tak zasypia. I widzę że na siłę zamyka oczy. Chce wychodzić z sypialni i słyszę jak puszcza bączka. Odwracam się w stronę łóżeczka a on dalej oczy zamknięte i za chwilę słyszę hehehehehehe. Za chwilkę otworzył oczy popatrzał chwilę na mnie i poszedł spać. A ja ze śmiechu myślałam że padnę.
 
Do góry