reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Witam się i ja!

Coś czuję że Natolin już wyjechała na wakacje. Tylko tak bez pożegnania...? Może nie chciała ogłaszać na forum, że jej mieszkanie prawie miesiąc będzie stało puste i że zaprasza wszelkich złodziei, hihi ;-)

Też się po mału szykuję do wyjazdu, Jutro cały dzień u Rodziców, w piątek - pakowanie... Chyba za często tu nie zajrzę. Już tęsknię :-(
 
reklama
Uuuu Dobranocka przykro Nam będzie :-( mimo wszystko miłego i spokojnego długiego weekendu !!!
A Natolin by tak bez pożegnania ?
Ida też by wyjechała ???

Pustawo, smutnawo się robi na BB :-(
Mąż ściąga filmiki więc może co pooglądamy we te świąteczne dni !!!
 
Ostatnia edycja:
paolcia hihihi niezły spuscik ma tyle mleka wypic. Ja to nigdy nie odrozniałam skoków i niuni. A na obiadel sie nie wprosze bo ja z ryb tylko ryp...........nie hahahahahah

rysia popieram. moze kara chłosty by cos dała a co do Kurewny to moze powidz jej ze nie bedzie wody i kaalizacja wylewa.

ALicja olej kurewne bedziesz szczeliśwsza

makuc to oddaj jej te maskitki i powiedz ze niunia pobawi sie nimi jak bedzie uniej czyli nigdy hihihihi

Doris sama jeszcze tak do konca nie biega. Trzyma sie za dwa palce. Jak widzi bawiace sie dzieci to sie wyrywa i leci tylko zapomina ze jeszcze nie do konca taka samodzielna hihihiih

mała mi trzymam kciuki

czarodziejka a moja ostanio obraziła sie na kaszki

Roxi moja juz trzeci dzien wstaje koło 7 a potem zjada spi do 9 a wczoraj nawet 9,30. Dzis zwaliła klamerki i obuidziłam sie z 20 klamerkami we włosach wpietymi a dokłądie wplatanymi. A jak sobie przy tym szepatała.

a ja spadam szykowac sie na spacerek. niunia spi jeszcze wiec spokojnie cos uszykuje. Tyle nasikała ze jej pampek wyszedł z pajacyka. Smiesznie to wyglada. No ale jak wypiła duszkiem 150 ml soczku to sie nie dziwie.
 
Dawidowe, jak Justyna dostaje soczek (w niedzielę. A tak w tygodniu to wodę pije) to wypija duszkiem 300ml :-D A potem pampka to już sobie możesz wyobrazić (albo jeszcze raz spojrzeć na Lauritkę) ;-)
 
Efa-cudownie! Przypadkiem czy nie-juz widze jak ci sie serce smialo na ten dzwiek:)
dobranocka!! a jak y sie w ogole czujesz? sa gdzies na forum zdjecia malenstwa? juz znacie plec? i imie?

poniewaz jeszcze nie rozwiazalam problemu niani/zlobka dla Maury i nadal wymieniam sie z moja mama i wiecej niepracuje niz pracuje, postanowilam w koncu cos z tym zrobic. Ochota na nianie juz dawno mnie opuscila, wiec zaczelam rozgladac sie za zlobkiem. Rekrutacje do panstwowego przegapilam(przez ten slub!!) No wiec prywatn..Jak juz jeden wybralam, to naczytalam sie na necie o nim takich historii, ze juz nawet sznsy mu nie daje, drugi-idealny dla mnie-integracyjny, dzialajacy wg zalozen Montesorii, tak oblegany, ze jestem wlasnie 413 na liscie. Od razu zapisalam sie na liste do takiego samego przedszkola . Przjecie w 2013 roku a juz mam male szanse:(( Paranoja...
znowu powraca opcja niani..

a jak to u was dziewczyny wyglada? Pracujace mamy, z kim zostaja maluchy?
 
Makuc nie robilam takiego badania , ale lekarka na bilansach zawsze mówi ,ze jest w normie więc mam się nie niepokoic. Aha. Ja uwielbiam Riri i ten kawelek tez lubię:-D
Czarodziejka faktycznie same super wiesci. Tak trzymac!
Paolcia czyli wystapiłas 'sote' – bez panierki :p
kania po prostu bez komentarzajesli chodzi o te truskawki. A mamunia jego tez skacze tak kolo niego ,ze mi ręce opadają. A z energią to u mnie podobnie. Kawa dziala na chwilę :-/
efa ehhh Ci lekarze . Kazdy co innego. Zycze ,zeby jednak ta diagnoza byla trafna i zebys już na nic nie musiala się leczyc. Brawa dla Olcia , ze podołał z sąsiadką. Mądry gość.
Roxi milego dzionka :-)
e-lona dobrze ,ze zdrowiejecie.
Dobranocka ... wyjeżdzasz ? Buuuu :-( , a jak natka faktycznie wyjechala bez słowa to strzelam focha!
Dawidowe milego spacerku i powiem ,ze dzielna i odważna ta Twoja Laurita, ze chce już biegac.
Moriam no to niefajnie – ani niani , ani zlobka :-(. może jeszcze cos się pojawi. U mnie Doriana pilnuje jego babcia (a moja teściowa) więc mam luz, a pracuję 7godz dziennie od pn-pt.

sarisa a Ty gdzie znów ucieklas?
 
Moriam - u mnie Niania 8-14. w piatki mama ;) fajnie sie zgrywaja a i ja mam wiecej energii, jak chwile nie jestesmy razem..... hm mozna trafić na stos za takie teksty pewnie...
 
dobranocka!! a jak y sie w ogole czujesz? sa gdzies na forum zdjecia malenstwa? juz znacie plec? i imie?

poniewaz jeszcze nie rozwiazalam problemu niani/zlobka dla Maury i nadal wymieniam sie z moja mama i wiecej niepracuje niz pracuje, postanowilam w koncu cos z tym zrobic. Ochota na nianie juz dawno mnie opuscila, wiec zaczelam rozgladac sie za zlobkiem. Rekrutacje do panstwowego przegapilam(przez ten slub!!) No wiec prywatn..Jak juz jeden wybralam, to naczytalam sie na necie o nim takich historii, ze juz nawet sznsy mu nie daje, drugi-idealny dla mnie-integracyjny, dzialajacy wg zalozen Montesorii, tak oblegany, ze jestem wlasnie 413 na liscie. Od razu zapisalam sie na liste do takiego samego przedszkola . Przjecie w 2013 roku a juz mam male szanse:(( Paranoja...
znowu powraca opcja niani..

a jak to u was dziewczyny wyglada? Pracujace mamy, z kim zostaja maluchy?

Kochana, czuję się bardzo dobrze, a zdjęć dziecia na forum nie ma bo od dwóch miesięcy nie mogę się doprosić M. żeby wrzucił do skanera w pracy (w domu nie posiadam) :dry:. Imię to dylemat WIELKI, więc odłożyliśmy tę decyzję do momentu poznania płci. A że łobuz siedzi na d... zamiast głową w dół (dziewczyny- NADAL SIĘ NIE PRZEKRĘCIŁ ANI RAZU!! :szok: ) więc trudno było podejrzeć na usg choć byłam dwa razy. Na jednym lekarz powiedział: na 70% dziewczynka, a trzy dni potem inny lekarz, że na 70% chłopak. Więc wybór imienia pozostał odłożony ponownie, a na forum mój dzieć to babo-chłopek :-)

A co do Mauruni, to dawaj ją do mnie i Juśki na przechowanie :tak: Muszę się wprawiać w opiece nad dwójką! ;-) :cool2:
 
Już wiem skąd to moje fatalne samopoczucie, @ przylazła :-(

Doris nie komentuję...
Moriam ja pracuję w domu ale mama też mi przychodzi do córki, za niedługo pewnie wrócę do firmy to mam zamiar do żłobka ją dać, bo mama na 8 h nie może przychodzić.

Miłego dzionka, Oliwia wróciła więc zmykam !!!
 
reklama
a my czekamy na pobudke mojej damy ktora padla po zjedzeniu obiadku- jak mamusia musi pepuszek zawiazac:))))))
w zatrudnieniu dostalam skierowanie na bilans kompetencji zawodowych 5 lipca- po to zeby coniektorym ch... udowodnic co jestem warta lub nie.

na 15h pediatra szczepienie i przeglad techniczny kluszczaczka mojego:))

MALA MI za wierszyk 1000 euro. placisz przelewem???:)))))))))))))))))
 
Do góry