reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Hej, już odpowiadam. Bo u mnie to jest tak, że przy jednym dziecku - nuda, przy dwóch - wesoło, a przy trzech już by chyba cieżko było... Więc na razie się dalej nie rozmnażam.

Przeczytałam o Leane - BRAWOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! :-D Zuch dziewczynka! :rofl:

Chorowitkom życzę zdrówka i lecę poprasować i takie tam (Dawidowe, podrzuć swoją stertę, nie ma sprawy - cała przyjemność po mojej stronie :-)) póki dzieci spokojne.

Auto nadal w warsztacie zepsute, a na naprawę do tej pory poszło 1750zł... Za co ja kupię kieckę na wesele brata?? Ech. Idę.
 
reklama
Emiliab mąż mówił mi że był jakiś błąd na stronie ale dziś mu się udało :-) i już wysłał !!!

Dobranocka to ja też podrzucę Ci pranie do prasowania, jak już z takim wielkim rozmachem chcesz to zrobić :-)
Doris na siłę nie chcę tego robić póki nie muszę, bo na razie inhalacje mamy z soli fizjologicznej więc tragedii nie ma jak jej nie zrobię.
 
Ostatnia edycja:
dobranocka to pakuje sterte i lece

jejku powidziwiam ze dajeszrade

doris butem nie wybiore cos bardziej wyrafinowanego hmmm najpierw z liścia a dopiero z buta :-p
 
reklama
Do góry