reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Hej wszystkim!
Korzystajac z chwili i podlaczenia do netu chcialam wszystkich pozdrowic z upalnej Grecji:-)Jest super,dzieciaki daja rade my tez(chociaz chwilami jest ciezko ;) ,opalamy sie,plywamy i chodzimy na wycieczki,zdjec juzmamy mnostwo mimo,ze dopiero 5 dni minelo...
Buziaki,postaram sie jeszcze odezwac
 
reklama
Hejka:)
Dziewczyny chodzę ostatnio (dość długie "ostatnio") zła jak osa i wszystko i wszyscy mnie wkur.wiają...najchętniej pojechałabym na jakąś bezludną wyspę(no może nie całkiem bezludną...ktoś do towarzystwa by się przydał coby można było se pogadać,się napić i se zapalić:zawstydzona/y::-)).Nie pracuje, a czasu nie mam w ogóle (dlatego marzy mi się iść do pracy,bo jak pracowałam to byłam bardziej zorganizowana niż teraz:eek:). W ogóle szkoda słów...nie chce Wam tu truć bo po co Wam maruda na bb:crazy::-)
I tak na szybko:
Emilka super ze Franio tak świetnie zniósł rozłąkę z Tobą...byle tak dalej:tak::-)
Iduś miłej pracy CI życzę (i co jak co,ale ja też czułabym się dobrze w takiej pracy.gdzie na hobby mogę sobie pozwolić za free):tak::-)
Czarodziejka i jak tam Twoja praca-odezwali się??!!
Makucku jak tam relacje ze ślubnym-ciut lepiej??!!
Kaniu jak tam Twoje samopoczucie??!!
Agusinka
zdrowia dla Amelki:tak:
E-lona
i co CI się urodziło-no i jak poradziłaś sobie z cesarką (hihi czyżby jakiś pająk,,kwiatek????):sorry:
Wioli
dzisiaj mam taki dzień jak Ty-najchętniej cały bym przespała:eek:
Dziulencjo
udanego wypoczynku:tak:
Sheeney super że pogoda Wam dopisuje i że jest fajnie-oby tak dalej:tak:
No nic uciekam życząć Wam miłego dnia:*:*:*
 
Ostatnia edycja:
oj RYSIACZKU odpoczywam:)))) pije juz 2 piwko, sie znaczy jem plynne rzeczy:pppp laski ;modlcie sie o slonce na jutro i niedziele bo krew mnie zalewa na to co widze.
 
Wioli, chowam się jak chowam. Po prostu weny brak :( Nie chcę się nad sobą użalać, ale widzę, że wiele z Was ma ze sobą taki doskonały kontakt, privy, pogawędki itd. A ja jakoś nie dałam rady się chyba wdrożyć... Albo coś ze mną nie tak?
Pracę zaczynam 03.09, a Hania miała od przyszłego pon zacząć adaptację w klubie. Piszę 'miała', bo w nocy dostała gorączki... Coś czuję, że cały perfekcyjny plan weźmie w łeb... No i martwię się, co jej dolega... Zachowuje się normalnie, ale ciągle ma stan podgorączkowy. Oczywiście zapomnieliśmy w Kraku termometr i musieliśmy kupić w Ustroniu nowy (jesteśmy w Ustroniu). Ja chyba to sobie wszystko wymyśliłam - jak zajarzyłam, że nie mamy termometru, to pomyślałam, że na pewno dostanie gorączki i coś czułam, że do tego klubiku jednak od pon nie pójdziemy, bo się Hanka pochoruje... Kurde, ale czy ja mam taką moc? Chyba powinnam zacząć myśleć, że wygram w lotto...
Emiliab, super, że Franiowi tak się w klubie podoba. ZAZDROSZCZĘ!
Sheeney, udanego urlopu! Dziulka, Tobie też!
 
Ragna co ty za glupoty gadasz? Mi bardzo brakuje twoich postow od samego poczatku przypadlas mi do gustu ze sie tak wyraze:-D daj gadulca to piznamy sie blizej jesli chcesz:sorry: a hani moze zeby jakies ida stad ta temp?co sie odwlecze to nie uciecze wkoncu do 3 jeszcze troche zostalo mysle ze jeszcze zdarzy sue zaklimatyzowac
 
Wioli, no ja się właśnie pocieszam, że nawet jeśli zaczniemy tę adaptację o tydzień później, to żadna tragedia, ale obawiam się, że moje dziecię będzie wymagało długiej adaptacji... No a poza tym martwię się, co jej może dolegać... Oby to były zęby... Już od dawna ją męczą, bo cały czas chodzi zaśliniona jak buldog i ładuje paluchy. Ma, bidulka, przechlapane z tym ząbkowaniem... A gg podeślę potem na fb :) Dzięki!
 
Ragna mi sie wydaje ze ty to troszke bardziej przezywasz niz hania moze ona czuje twoj strach dzieci sa bardzo spostrzegawcze musisz sobie powtarzac ze nic jej niebedxie ze hania da sobie rade nawrt jak raz dwa poplacze to wooncu jej orzejdzie i obie na tym skorzystacie glowa o gory nawet nie wiesz jak masz dzielna core!:-)
 
Nie chcę się nad sobą użalać, ale widzę, że wiele z Was ma ze sobą taki doskonały kontakt, privy, pogawędki itd. A ja jakoś nie dałam rady się chyba wdrożyć... Albo coś ze mną nie tak?
O to ja dokładnie tak się też czuję.
Zdrówka dla Hani. Może jej zaraz temperatura minie. Do 3.09 jeszcze 2 tygodnie.

Rysia blisko, blisko. A co do nastroju to może potrzebujesz pobyć gdzieś z dala od domu. A może za przykładem Wioli na masaże się zapisz relaksujące. Albo znajdź fajnego ochroniarza do pogadania tak jak Makuc. :-D

Sheeney
udanego dalszego wypoczynku.

Dziulka no właśnie coś z tych Twoich upałów chyba nic nie będzie.

Wioli i jak tam? Nadal leje? Ja dzisiaj chyba na łatwiznę pójdę i mrożonki zaserwuje na obiad.

Emilia ciekawość to pierwszy stopień do piekła. :-p Fajnie, że Franek tak w KM świetnie się czuje.

Agusinka to teraz pozostaje czekać na efekty leczenia. Mam nadzieję, że szybko będą.

Dzisiaj się nie wyspałam, bo Laura wstała o 8.00 przez kaszel. Teraz śpi, a jak wstanie to jedziemy do pediatry z obojgiem.
 
Wioli, no przyznaję, że przeżywam, ale nie daję tego po sobie poznać. Poza tym to mąż ma chodzić na adaptację i ją zaprowadzać, bo jest twardszy ode mnie. Ja miałam iść tylko pierwszy raz, właśnie w poniedziałek. No ale zobaczymy, czy coś z tego będzie.
A tak z innej bajki, to zaczęłam oglądać 'Grę o tron' i normalnie 'zakochałam się' w Nicolaj Coster-Waldau. Taki przystojniak, że hej! A jeszcze ostatnio zobaczyłam z nim norweski film 'Łowcy głów', który swoją drogą bardzo polecam!
E-lona, zdrówka dla Laury!
 
reklama
Wioli, chowam się jak chowam. Po prostu weny brak :( Nie chcę się nad sobą użalać, ale widzę, że wiele z Was ma ze sobą taki doskonały kontakt, privy, pogawędki itd. A ja jakoś nie dałam rady się chyba wdrożyć... Albo coś ze mną nie tak?
!

Zdecydowanie z Tobą jest coś nie tak;-). Gadasz głupoty moja droga. Ja tez bardzo cie polubiłam i chętnie czytam,co u ciebie i Hani:tak:
Doczytałam,ze z e-loną tez kiepsko;-). Zwariowałyście kobitki:tak:

sheeney ciesze się,że sobie odpoczywacie!!!!! Buziaczki dla ciebie i chłopaków:****
dziulka fajnie,że się odezwałaś

wioli z gier planszowych lubimy np.:

Trefl Gra Przesyłkawielka Wyprawa (2502079533) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Super gry: dwie w jednej! Zwłaszcza "przesyłka":tak:

I jeszcze:

CARS 2 GRAND PRIX AUTA 2 gra edukacyjna TREFL (2505751268) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Też jeszcze ją lubimy;-)

Poza tym gramy jeszcze w warcaby, w wojnę(karciana), w chińczyka... No i ukochane przez mego syna gry typu: monopoly i różne jego wersje:tak::rofl2:

Byłam zrobić badania do pracy,ale coraz bardziej jestem zniesmaczona powrotem(szczegóły na gz)
 
Do góry