reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Zniklam bo na skypie dzwonila siostra i mamusia mojego k w godzine tak mnie zdarzyla :wściekła/y: Ze glowa mala mialam jechac w listopadzie do pl ake chyba sonie daruje kiedys umialam trzymac jezyk za zebami ale te czasy dawno minely i moglaby sie rozpetac 3 wojna swiatowa niby wszystko ladnie pieknie a naprawde wszystko do dupy tym o to sposobem zryoala mi wieczor jakby mi malo nerwow w ciagu dnia bylo:crazy:

Kania moze jednak porozmawuaj z mama bo to zartow niema zrobia jej badania i bedziecie spokojniejsi
 
reklama
Ragna ja też mam takie wrażenie jak ty że wszyscy lepiej się dogadują ale to pewnie dlatego że są ''ze sobą'' dłużej a ja od niedawna a jutro mam gości i muszę jeszcze z rana wstać i ogarnąć
 
Bedzie post pod postem ale mysle ze makuc dzisiaj nie jest zla i wybaczy:-);-)


Alis wszystkiego najlepszego duzo zdrowka milosci wymarzonej pracy usmiechu na twarzy i samych dobrych ludzi na twojej drodze!!!!
 
Alicja naj naj naj


Nie miałam kiedy was nadrobić więc wybaczcie.
My już po spacerku po świeże bułeczki, pomidroki z bazaru i po kartony. Teraz niunia wciana bułe z małem i pomidorem a do tego ma własnej robty dziadka kiełbase ;-).
 
ALICJA
images


i zmykam, bo próbuję ciuchy na alledrogo wystawić :-p stwierdziłam, że mam tyle sukienek weselno-imprezowych, że czas coś z tym zrobić (no bo ja ostatni raz w czymś innym niż spodnie na weselu kolegi rok temu byłam :-D). a wieczorem wybywam na balety (tym razem już się nie wymigam ;-)), więc jakbym się już nie pojawiła to MIŁEGO DNIA Wam życzę i do jutra Robaczki :cool:
 
Alicja, spełnienia marzeń i wieeele radości!
A u nas, odpukać, dziś lepiej. Hania nie ma gorączki, za to ma mnóstwo energii. Dopiero przed chwilą się poddała i usnęła. Jeść też coś dziś zjadła, bo wczoraj nie miała w ogóle apetytu... Mam nadzieję, że załapała jakiegoś wirusa i już nas to dziadostwo opuszcza... Trzymajta kciuki i to mocno!
Wioli, a czym Cię rodzinka małżonka tak wpiekliła?
Makuc, dobrej zabawy!
 
reklama
ALICJA WSZYSTKIEGO NAJ NAJ:-):-):-)

Kamil już śpi
:cool: dziś rano wymiotował jak kaszlał:eek: ale dałam mu Lipomal zrobiłam inhalacje z soli fizjologicznej i jak na razie spokój mam.Po tym już nie wymiotował.Spał ok. godzinki popołudniu i tak szybko teraz zasnął pobawił się chwilkę na podwórku wykąpaliśmy się i leżymy sobie w łóżku patrzę a on śpi:szok::confused2:
Mam nadzieję że nie będzie niespodzianek i mi będzie spał
:zawstydzona/y:
 
Do góry