reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Hej,no właśnie co tam Kaniu u Ciebie?
Panowie zaczęli mi właśnie piłowanie,walenie i wiercenie w naszym pionie,bo wymieniają rury.Wreszcie,bo to już trzeci termin.A ja jutro idę do tej mojej pracy i tak się zastanawiam czy będę wiedziała o co chodzi po dwóch latach nieobecności,bo sporo sie zmieniło,a siadam od razu jutro rano na obsługę klienta:baffled:

edit


Kaniu doczytałam,buźki dla Ciebie:-**
No właśnie o tej ćmie zapomniałam,a czytałam heh:rofl2:E-lona u nas raczej kapciem by oberwała od męża,ehh ratunku i pomocy raczej niet;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się z pracy po długim weekendzie ... niestety humor u mnie marny, mimo że weekend był udany ehhh coś ostatnio nie potrafie sie z niczego cieszyć :(
 
Roxi co tam smutasku się dzieje?Tak ogólnie cię wzięło na smutki,czy cos się wydarzyło?Tulam:-*

Agusinka fajnie spędziliście czas.

Makuc wierzę,że jednak znajdziesz czas na bb,chociaż minutkę;-)Zresztą ktoś musi nas pilnować nie?:-D
 
Czarodziejka dasz radę :-) będzie dobrze a na długo idziesz na to zastępstwo?
Roxannka co się stało??? Czemu takie smutasy?
Makuc własnie musisz porządku pilnować, nie możesz sobie ot tak znikać :-)A
Agusinka Twoja córcia już zdrowa?
Baśka a jak Kamil?
Wioli i Ida znów znikły ehhh
A kto tam jeszcze nam chorował???
Zdrówka życzę dla chorych dzieciaczków !!!
Mąż ma dziś wolne więc poszedł z Oliwią na szczepienie (zaległe), mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze.
 
ja bez weny dzis tylko melduje ze zyje ale cienko wymiotowalam nad ranem o 4 pobudka i do pracy masakra.... do 10 posiedzialam i zamknelam. maly w nocy nie zwracal dopiero nad ranem dwa razy poki co teraz spokoj ale lezy tylko biedulek slaby. tego ors z hippa nie chce nie dziwne... wstretne jest. je tylko suchatki i biszkopty. placze za jedzeniem malutki moj:-( ale dzis musi wytrzymac. ns popoludnie dam mu kleik ryzowy. albo poradzcir co lekkostrawnego mohe mu jeszcze dac??? pije gorzka herbatke rumian i miete. tak mi go szkoda:-( najgorsze ze trmp mial w nocy czopa dalam. nie wiem czy sie nie powtarzam ale zakrecona i slaba jestm.... pecha mam. ostatnio mialam z poltors miesiaca wstecz jelitowe i teraz xnow.... maly poplakuje bo rozdrazniony
 
Kania a to jakie jeszcze szczepienie macie?
strip zdrówka dla Was i wytrwałości.:-(A może jeszcze spróbuj dać gotowana marchewkę,kisiel...koleżanka dawała też rosół z ryżem,ale taki bez żadnych przypraw,rosołków w kostce,weget itp.,taki bardzo delikatny,a ryż lekko rozgotowany.Do picia na żołądek można dać trochę dokładnie odgazowanej coli,nie wiem w jakiej ilości - ale ja jak mój miał problem z żołądkiem to dałam 50 ml.(za radą koleżanki mamy,nie lekarza) i bylo dobrze.
 
Witam i lece po kolei:)
strip-oj wspolczuje kochana, zdrowka dla malego i mamy. I sily dla Ciebie.
Kania- no co ty..co sie dzieje?
makuc- to witaj w gronie zapracowanych mam
e-lona -cma?obrzydliwosc! nie znosze ciem. Kiedys taki cmi kokon przytargalam z wakacji w plecaku, prawie zawalu dostalam jak odkrylam go przy rozpakowywaniu.
czarodziejka- no to powodzenia jutro! dasz rade!
Roxi- slonko przesylam:)

u nas wczoraj milutko, bylam z Maura na targach Mother&Baby. Jakos lepsze w tym roku byly. A po poludniu dziadkowie zabrali ja do siebie.Do piatku. A ja juz tesknie..
 
Czarodziejkam wiem, że to nie ten wątek ale tu już odpowiem skoro pytasz - błoniec, krztusiec itd (ostatnia dawka) dziś była.
Strip zdrówka dla Was, pewnie od Wojtusia to samo złapałaś... współczuję.
Moriam ale fajnie, że macie takie targi u siebie, też nie cierpię ciem... a moja na ćmę mówi "mać" ;-)
Wiecie co u Dobranocki, Renaty, Sarisy?
 
Ostatnia edycja:
Witam.My wstaliśmy po 7 zjedliśmy śniadanko zaliczyliśmy krótki spacerek.Mały zasnął ok.12 ja sobie posprzątałam pokój i myślę co na obiad robić:dry: Może frytki z kefirkiem?:-p:sorry2:
KANIU Kamil już ok jak rano w sobotę raz wymiotował to do tej pory nic:blink: kaszle też jakby mniej i katarku już nie ma :tak: podaję mu Lipomal ale nie wiem ile to można podawać?? Mam nadzieję że minie mu to bez pomocy lekarza:baffled:
strip zdrówka dla małego:**
roksi a czemu smutnaś?:dry:
moriam oj jak ja Ci zazdroszczę ;-)żeby to mój tak chciał być u dziadków parę dni sam to bym była wniebowzięta ale cóż mój to mami synek hehe:happy::sorry2:

U Nas taki upał od trzech dni a ja musiałam zwinąć małemu basenik bo nie dość że przeziębiony to za długo było zimno i myślę że już nie będę rozkładała go w tym roku :crazy: Ale pojechałabym gdzieś się pokąpać nad wodę ale nie mam jak :no:
 
reklama
nieee no nie, żebym Was miała przez miesiąc zaniedbać :-D w końcu jestem maniaczka BB ;-)
KANIU mam nadzieję, że niebawem wszystko wróci do normy i z powrotem dużo Cię na forum będzie! U nas zaczyna się intensywna kampania reklamowa co by Klientów do nauczania zdobyć, więc i ja mam sporo roboty z tym wszystkim, a znowu każą wolniejsza chwilę chcę Alicji poświęcać. No i trzymam kciuki żeby oliwka dzielnie szczepienie zniosła.
CZARODZIEJKA jednak do starej pracy póki co wracasz? Na cały etat? Kurcze wszystkie mamy nam powoli do pracowania się ulatniają. A co z Krzysiem w tym czasie? Bo albo nie pisałaś, albo ja nie doczytałam :zawstydzona/y:
ROXI co się dzieje???
STRIP masakra :baffled: współczuję i ZDRÓWKA życzę!
MORIAM Maura daje się tak spokojnie u dziadków zostawiać? Alicja by po 30min. awanturę jak ja pierdziu urządziła na 100% :szok:

właśnie położyłam Alicję na drzemkę i co? I zaczęli sąsiedzi remont uskuteczniać :wściekła/y::no::angry::crazy:
 
Do góry