reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Dzien doberek

kania wedlug Ciebie 280 km to niedaleko??!:szok::-p:-p:-p:-D
Wiola a kiedy bedziesz w pl??
baska szkoda z tym mieszkaniem ale w sumie to czego mozna bylo sie spodziewac za 300zl :sorry2:

Co w ogole sie dzieje u Doriska wie ktos?? I kto sie bedzie chcial ze mna spotkac w Krakowie w padzierniku sie pytam????:-)


Moje chlopaki cos dzis marudne ,Tymek juz 3 dzien placze...teraz mam z godzine,no moze 1,5 wolnego bo spia obaj (cudownie,ze raczej zawsze ida na drzemke w tym samym czasie) a Ide se zrobic druga kawe .Pozniej jedziemy na kurki do lasu.mamy takie jedno miejsce od kilku lat,ze pelno kurek i prawdziwkow jest i zobaczymy czy juz wymietli czy cos dla nas zostalo..
 
sheeeney w sumie tak ale mogli od razu dać w ogłoszeniu ze tylko na tyle potrzebują a tak pozatym co ten koles ma nam dać znać to on też właśnie chce 300zł plus opłaty ale co z tego będzie nie wiadomo ale znając życie nic bo my już z mężem mamy jakiegoś pecha w życiu że nic nie wychodzi:baffled::crazy:
 
Hej,
Ja tylko na momencik, by zaspokoić ciekawość Kanii :p
Hania w klubie w zasadzie OK. Płacze, jak ją mąż zaprowadza, ale ponoć szybko się uspokaja i z dnia na dzień jest coraz lepiej. Problemem są tylko spacery, bo dzieci wychodzą na spacerki w parach, a ona do takiej dyscypliny nie przywykła, ale pani twierdzi, że są ogromne postępy. Dziś się tylko poryczała, jak ją chłopczyk z pary za nią nadepnął, ale ona niestety już tam ma - jak ją jakieś dziecko dotknie, a ona sobie tego nie życzy, to od razu wrzeszczy. Nawet siku wczoraj i dziś do nocnika zrobiła w klubiku, więc generalnie jestem zadowolona:) W domu też sika do nocnika, jak biega bez majtek i ją posadzę na tenże nocnik, ale wystarczy, że ma choćby majteczki na tyłku, to od razu myśli, że to pielucha i muszę prać... No ale dla mnie to wielki postęp, bo przecież niedawno na nocnik nie chciała w ogóle usiąść.
Teraz śpi, ale obawiam się, że nie potrwa to długo, bo facet nam kładzie płytki na balkon i co jakiś czas je przycina i coś tam wierci, więc jest hałas. Cud, że zasnęła. Oczywiście strasznie się gostka boi...
Baśka, nie poddawaj się z tym mieszkaniem. Na pewno wcześniej czy później coś się znajdzie. A rozważaliście przenosiny w inne miejsce?
Wioli, do Kraka też masz zamiar zawitać? Współczuję tych dziecięcych histerii... Moja też pod tym względem aniołem nie jest, a mieliśmy już lepszy okres i łudziłam się, że tak zostanie...
Sheeney, jeśli masz ochotę na spotkanko, to jestem na miejscu. Obejrzałam Wasze fotki na galerii i chłopaki są super, a zwłaszcza z Tomusia wielki przystojniak.
 
sheeney dokładnie umiesz liczyć licz na siebie:dry:
Tak ja szukam ale najczęściej w necie a tutaj nie ma wszystkich ogłoszeń no i jeszcze kuzynka męża jak coś znajdzie na mieście to mi podsyła nr ale co z tego jak koleś miał do wynajęcia dwa mieszkania i potem nagle zmienił zdanie że jednak je chce sprzedać a też były w miarę rozsądne cenowo:sorry2: a nie pójdę na jakieś drogie bo przecież nie tylko muszę się liczyć z opłatami,ratami i jeszcze trzeba jeść coś i dziecku ubrać :confused:

Ragna nie za bardzo bo mąż tutaj ma pracę a jakbyśmy się przenieśli np na śląsk to i tak mąż by tutaj musiał zostać a ja tam z małym i tylko weekendy by nam zostały.
 
Ostatnia edycja:
Baśka, nie wiem dokładnie, gdzie mieszkasz, ale może w pobliżu jakiegoś większego miasta byłoby łatwiej? Np. Opola? Pewnie ceny wyższe, ale na pewno większy wybór, a i o pracę łatwiej. Znalazłby się pewnie także jakiś klub malucha albo mogłabyś spróbować znaleźć pracę jako opiekunka?
 
reklama
Ragna ja mieszkam ok.20km od Brzegu tak niby Opole ok ale wiesz mąż teraz zmienił pracę i dostał umowę od razu na stałe i i tak by musiał dojeżdzać jakoś do pracy a tak tutaj podjezdza samochód pod dom i ich zabiera i myślałam też nad tym Opolem ale mąż nie za bardzo chetny:dry:
Ja szukam w Brzegu bo dużo jest ogłoszeń a tam było by najlepiej bo tamtędy jezdzą do pracy
 
Do góry