reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

dzien doberek:))))

no to walnal mi kolejny roczek do przodu... ehhhhhhh

RYSIEK ja cie kocham za ta poezje:))))))))))))))))))))))))))))

wszystkim innym dziekuje za zyczonka:*

IDOLCU
juz ty sie nie martw o moja plodnosc:))))))))))) czytalas mojego posta- relacje z pobytu?? pewnie nie dlatego tak gadasz glzidencjo, wiec wroc sie do czwartku przed weekendem:)))))))))

KANIA dzis wrocilam do pracy ale dla mnie to pelnia szczescia wrocic z pracy w peirwszy dzien, NIC nie sprzatac, NIC nie prac, nie prasowac:))) taka maniaczka troche jestem:////

MAKUC podesli tego pana z balonikiem do mnie:)))

a tak pzoa tym to dzisiaj powrot Leane do niani:) zaprowadzilam bylo ok, ja chce wychodzic a ta mi w ryk!!! ale wyszlam, drzwi zamknelam podslu****e a Leane juz nie placze!!!! specjalnei to robi chyba. podobno cale rano sie fajnei bawila z corka niani i ladnei zjadla obiadek. poszlam po nia to zadowolona jak nie wiem:) pozniej poszlysmy na zjezdzalnie ktora moja glizda pokochala wielka miloscia, sama zjezdza i to bez trzymanki:) jak wracalysmy do domu to... ona chciala isc do niani, pieska i rybek.... poza tym do niani sporo gadalap o polsku a niania oczy robila a Leane sie wkurzala ze nianai czegos nie kumala hehehe:) chyba niani zapodam kurs polskiego:))) potem w domu zesm szlaaly obie na wyrze w sypialni:) mloda wieczorem taka glodna sie zrobila ze jak widziala ze maz pitrasi makaron to az plakala z glodu:) makaron ze smietana, serem zoltym i jajkiem, z odrobina tluszczyku spod pieczeni, do tego plaster pieczeni i wszyscy dzis mielismy okazje razem sobie pojesc:))) mloda wciagnela duzy talerz za to jak jej sie beknelo potem to az echo odbilo:)))))doslownie jak staremu:))))

za to ja w pracy zostalam milo przyjeta, klienci tylko hasla " no nareszcie" a ekipa zadowolona bo kupilam tone cukierkow michalkow itp i wysypalam w sali przerw i zarloki w 2h dali rade a bylo tego ponad 2 kilo!!!! :)))
 
reklama
AAAA padam i witam was laski!!! normalnie z samego rańca na grzyb a wieczorem z a to piwko a to spacer i tak baardzo późno i niewiem kiedy się wyśpię a tu jeszcze ranne wstawanie do szkoły a tak to Juli się podobało...

No u nas też kolo 700 zł poszło na szkołę ale na dzieciach oszczędzać nie będę a tym bardziej na zdrowiu i edukacji

A Amelka przez te wyjazdy na wieś i towarzystwo po 14 lat to jak tylko wstanie to już zaczyna śpiewać disco polo...normalnie od 7 mam disco stacje na nogach i jeszcze każe sobie włączyć muzykę bo i tanczyć będzie... a i jeszcze zamiast spadaj to mowi ''nocha kosiaina'' czyli wynocha do koszalina wynocha to usłyszała jak wparowała kuzynce do wc a koszalin to pogodę oglądala:-D nie mam w zasadzie czasu na nic jak nie porządki takie przedwiosenne to jakieś gotowanie spacery prasowanie a na dodatek zwalila mi się mikrofalowka i trza było nową zakupić bo nie wyobrażam sobie kuchni bez niej...

A tak wracają do Amelki to Kaniu robili testy z krwi i jak narazie nie ma na trawy i kurze ale nie wylkuczone że na coś tam ma ... może panel nam zalecą a może nie nie wiem zobaczymy jak to będzie jak narazie jest dobrze i mam leki a ryczalt :-)

I tak wogole to przepraszam że tylko o sobie ale dziś to już nic prócz poduchy :rofl2::rofl2:
 
hej

z rana lecę zaraz z Olką do przedszkola, chociaż ta jeszcze śpi.

Dziulka- z okazji wczorajszych urodzin zdrówka.

Miłego laski. Lecę szykować dziecko.
 
Od wczoraj aż wrzy.... na bb :-D:-D:-D
Dziewczyny nie piszcice tak dużo, bo nie ogarniam ;-)
A tak poważnie to chciałabym na dzień dobry złożyć najserdeczniejsze życzenia Laurze naszej Dawidowe. Wszystkiego Najlepszego Słonko z okazji ukończenia 2 roku życia, dużo zdrówka i cudownego dzieciństwa.
Dziulka na te Michałki to i ja bym się rzuciła, cieszę się że powrót do pracy okazał się bardzo miły i przyjemy.
Iduś co tak o 7 otwierasz, bo do dziś się nie dowiedziałam w czym biznesujesz ???
Kroma to teraz pobudki wcześniej trzeba dziecku serwować :-)
Agusinka to dobrze, że nma testach nic nie wyszło, no i ważne że leki ze zniżką możesz kupować :-)
Sheeney a Tomuś chciałby iść już do tego przedszkola???
Agnieszka i zeszły mu te krosty??? A co do mieszkania to faktycznie z opisu spoko ten parter i zejście do ogrodu. A co do liczników, to nie wiem co poradzić ale pewnych rzeczy nie zmienisz. Zawsze jest ryzyko przy wynajmie...
Emilia praca Cię tak pochłonęła, że już na bb Cię nie ma :-(
Wioli mam nadzieję, że kłótnie zażegnane i wszystko jest wsio :-)
E-lona miłego nauczania :-)
Alicja daj znać co u Ciebie :-)
Baśka a u Was jak?
Makuc znow od 6 pracujesz?
 
Ostatnia edycja:

Na szybko bo dzisiaj pierwszy dzien w szkole:crazy:

Laurka wszystkiego najlepszego sloneczko duzo zdrowka przede wszystkim zyczy cala moja ferajna:-)
 
Witam.I na początku DZIULKA STO LATEK!!!!
sorki ale wczoraj nie miałam jak złożyć życzeń po potem zaś coś z prądem się stało.tak włożyły dzieciaki jakąś lampkę nocną ze zwarciem czy jakoś tak coś tak szwagier mówił.ale dziś jest ok już na szczęście
:-)
A co do mieszkania to jutro się okaże jak zadzwoni koleś i jak tak to w piątek się stąd wynosimy:confused2:
Idę coś zjeść bo mały śpi od 11 a ja musiałam skoczyć do sklepu na chwilkę i kazałam teściowej popatrzeć jakby wstał ale śpi:-)

oo a co to Laura dawidowa ma już dwa latka?:sorry:
STO LATEK SKARBIE!!!:tak::tak::tak:

Kaniu dostałam @ i pewnie w ciąży nie jestem kawę zmieniłam na inną rozpuszczalną i już wszytko ok.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja w przerwie w pracy:) zaraz bede papusiac:) tymczasem dla naszej pierwszej DWOJECZKI LAURUSI wszystkiego najpiekniejszego, niech usmiech nie schodzi z twojej buzi sloneczko nasze:))))))
 
Do góry