reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

2 luty

Czekam na wynik bety, trzymam kciuki 💚💚💚.
Oby Ci się udało zrobić szybko umówić. Jakieś ciągnięcie i delikatnie w podbrzuszu zazwyczaj są normalne bo się rozciąga, ale nie masz silnych skurczy, ani nie plamisz?
nie nie, to raczej nie są skurcze tylko takie kłucie, nie plamie 🙂 wyslalam numer mężowi niech on teraz dzwoni 😝 ewentualnie podjadę tam dzis jeśli nadal nie będą odbierać tel 🙂
 
reklama
No dokładnie dlatego, nie krytykuje nikogo z tą decyzja, lecz porostu wyrażam własne zdanie i pogląd😊. Dlatego każda inaczej będzie szła na betę, wizytę itd. Bo jednak się różnimy. A jak się czujecie dziewczyny?
❤️
Niby dobrze ale czasami dopadają mnie nudności. I niestety wieczorny głód czego nie miałam 😅
 
Ja czuję czasem jakieś kłucie ale najwięcej miałam do spodziewanej miesiączki teraz mniej zdecydowanie. Mdłości jeszcze nie mam ale dzisiaj wzięłam do ust szynkę i musiałam ją wypluć. Tfu 🤣co do głodu. To ja nie mam wyjścia muszę udawać że nie czuje. Zjadłam ile mogłam i czekam grzecznie na drugie śniadanie w swoim czasie. Rygor u mnie z dietą cukrzycowa musi być od samego początku. Muszę sobie glukometr załatwić, bo biegam do taty mierzyć.
 
reklama
Zmuszę się do tej bety. Może jutro. Ja z cp ostatnio chodziłam ok 2 miesiące bo nie dało się jej zlokalizować. I beta co tydzień i sobie tak byle jak rosła.
Współczuję i rozumiem Twój strach. Ja lubię wiedzieć na czym stoję na przykład, ale szanuję, że ktoś nie robi bety.
Ja mam swojego lekarza z poprzedniej ciąży, robił mi cc, cały czas chodzę do niego, niestety oddział zamknęli, gdzie rodziłam, później otworzyli na nowo w innym budynku, ale ten lekarz pracuje gdzie indziej i pewnie tam będę miała cc, chociaż wolałabym szpital o II lub III stopniu referencyjności.
 
Do góry