reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Mam pytanie do Ciebie a lekarz ci mówił ,ze jakby pojawiło się plamienie ,krwawienie z nosa bądź jakieś inne nieporządane sprawy wynikające z krwią to żeby odstawić heparynę na 2 dni ?
nie ,ale nie sugeruj się proszę tym co mój lekarz mówi ..bo ja sama mu nie ufam ,poszłam bo potrzebowałam recepty .. a Twój Ci powiedział tak ?
 
nie ,ale nie sugeruj się proszę tym co mój lekarz mówi ..bo ja sama mu nie ufam ,poszłam bo potrzebowałam recepty .. a Twój Ci powiedział tak ?
Ja dostałam heparynę od razu ,bo u mnie ciąża po zatorze płucnym . I powiedział mi ,ze gdyby pojawiło się jakieś plamienie bądź krwawienie nie musi być z dróg rodnych to żeby odstawić na chwile heparynę ,bo ona czasami za bardzo rozrzedza krew . Mieli pacjentki ,które przychodziły z krwawieniami z nosa z odbytu i okazało się ze przez heparynę i odstawili na chwile i było już Ok . Dlatego mi powiedział ,żeby od razu nie panikować tylko obserwować . Tak samo mam patrzeć czy pojawiają się żylaki. U mnie jedynie lekkie krwawienia z nosa się pojawiały dwa razy tak miałam . Ale nie każda tak musi mieć ;)
 
Ja nie czuje się dziś najlepiej, brzuch mnie boli tak jakby dzień przed okresem, i chyba pierwszy raz tak mocno to czuje i zaczynam się martwić :( i słaby żołądek mam nie umiałam dziś nałożyć karmy psu jak otwierałam puszkę to od razu na wymioty mnie brało, ogólnie jakiegoś dola mam mocnego ;(
 
Ja nie czuje się dziś najlepiej, brzuch mnie boli tak jakby dzień przed okresem, i chyba pierwszy raz tak mocno to czuje i zaczynam się martwić :( i słaby żołądek mam nie umiałam dziś nałożyć karmy psu jak otwierałam puszkę to od razu na wymioty mnie brało, ogólnie jakiegoś dola mam mocnego ;(
Tez mam dzisiaj jakis emocjonalny dzien bo sie popłakałam, a jak moj sie spytal dlaczego płacze to nie wiedzialam 😅 a jak zobaczylam ze zbiera mu sie na smiech to jeszcze bardziej zaczęłam płakać 😅🤦‍♀️🤦‍♀️
 
Ja nie czuje się dziś najlepiej, brzuch mnie boli tak jakby dzień przed okresem, i chyba pierwszy raz tak mocno to czuje i zaczynam się martwić :( i słaby żołądek mam nie umiałam dziś nałożyć karmy psu jak otwierałam puszkę to od razu na wymioty mnie brało, ogólnie jakiegoś dola mam mocnego ;(
Tez mam dzisiaj jakis emocjonalny dzien bo sie popłakałam, a jak moj sie spytal dlaczego płacze to nie wiedzialam 😅 a jak zobaczylam ze zbiera mu sie na smiech to jeszcze bardziej zaczęłam płakać 😅🤦‍♀️🤦‍♀️
To niedobrze z tym samopoczuciem, ale wszystko będzie dobrze🍀. Hormony mają prawo coś buzować. Ja od wczoraj trochę słabiej fizycznie, mdłości mnie męczą dziś strasznie, ale przespacerowałam się do sklepu 😊
 
Ostatnia edycja:
Tez mam dzisiaj jakis emocjonalny dzien bo sie popłakałam, a jak moj sie spytal dlaczego płacze to nie wiedzialam 😅 a jak zobaczylam ze zbiera mu sie na smiech to jeszcze bardziej zaczęłam płakać 😅🤦‍♀️🤦‍♀️
ja ostatnio wyłam jak popatrzyłam na moje psy i pomyślałam że kiedyś zdechną , ale to tak wylałam ze syn wyszedł ze swojej pieczary z zapytaniem co się stało 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤣🤣🤣🤣
 
Ja dzisiaj znowu ciągle czuję jakieś smrody, wróciłam teraz i śmierdzi mi piwem. A nie ma takiej możliwości, żeby coś takiego czuć 😂 zjadłam trochę żurku i mnie zmulilo. Coś strasznego 🥴 oby jutro dzień był lepszy
 
reklama
Do góry