reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Petycja w sprawie oddania zagrabionego "dziękuję"

sugar_and_spice

matka Króla
Dołączył(a)
10 Styczeń 2007
Postów
1 894
Miasto
Pomorze
My, użytkowniczki Forum BabyBoom, zwracamy się z żądaniem zwrócenia zagrabionego nam niesłusznie "Dziękuję". Informujemy, że "Lubię to", które zastąpiło podziękowania nie wnosi nic w nasze dyskusje, gdyż logicznym jest, że LUBIMY siebie na wzajem, forum, itd.- inaczej nas by tu nie było.
Oddajcie nam nasze "DZIĘKUJĘ"- które było dla nas wirtualną formą wręczenia czekoladek, podziękowania, buziaczka i wyrażało wiele innych uczuc.
"Lubię to" jest na fejsbóku i niech tam zostanie, wolimy naszą forumową oryginalnośc niż amerykanizację i fejsbókowizytację naszego klikania.

Jeśli jesteś za, wpisz się odrębnym postem :-)
 
reklama
Jestem za, a nawet przeciw ;-)
Wkleję tu to co napisałam na ogólnym.

DZIĘKI! były fajne, ale rozumiem dlaczego zniknęły. Jeżeli jakaś funkcja nie jest rozwijana (a tak jest w tym przypadku) to jeżeli ktoś znajdzie w niej lukę to może się włamać na forum i narobić zamieszania (coś skasować, zebrać dane,...) więc myślę, że dzięki zniknęły dla naszego bezpieczeństwa.

A może w ramach rekompensaty w emotikonach administratorzy dodadzą buźkę całusa czy coś w tym stylu.
 
Nic nie rozumiem z tego "rozwijania funkcji" i dlaczego akurat "dzięki"padły ofiarą...:wściekła/y:A jesli juz naprawdę tak musi byc,to ja też proszę o nowe emotikonki- buziaczki,przytulaski ,gratulacje i inne pozytywne odczucia.
 
ja tez chce STARA FORMULKE PODZIEKOWANIA!!!!!!!!!!!! i przestancie papugowac FB bo sie rzygac chce!
 
reklama
Kochani,
dziękuję nie wróci, bo nie ma takiej technicznej możliwości. Rozszerzenie, które zapewniało nam "dziękuję", ma poważny błąd bezpieczeństwa, ale nie jest już rozwijane przez swoich twórców. Jedyne co możemy zrobić, to zmienić nazwę "lubię to", na "dziękuję", bez zmiany funkcji.
 
Do góry