reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Petycja w sprawie oddania zagrabionego "dziękuję"

Nic nie rozumiem z tego "rozwijania funkcji" i dlaczego akurat "dzięki"padły ofiarą...
hmmm
Jakby to wytłumaczyć?
Kazdy programi funkcja sklada sie z tekstu/skryptu i jezeli osoba, ktora wymyslila skrypt do dzieki przestala go udoskonalac, poprawiac, itd wtedy jak ktos znajdzie luke w skrypcie to moze sie wlamac na forum.
Z tego tez m.in. powodu mamy nowsze wersje przegladarek internetowych, windowsa, i innych programow.
A emotikonki wcale nie jest trudno moim zdaniem dodac.

EDIT:
no i post powyzej wyjasnia to o co mi chodzi :)
 
reklama
Kochani,
dziękuję nie wróci, bo nie ma takiej technicznej możliwości. Rozszerzenie, które zapewniało nam "dziękuję", ma poważny błąd bezpieczeństwa, ale nie jest już rozwijane przez swoich twórców. Jedyne co możemy zrobić, to zmienić nazwę "lubię to", na "dziękuję", bez zmiany funkcji.
W takim razie prosimy o zmianę
 
Kochany Adminie:)- to ,proszę,zróbcie to:).Zamieńcie tę głupia kalkę"I like it" na normalne dzięki.I może jeszcze jakieś emotikonki pozytywne tak gratis dorzucić?
 
Kochany Administratorze :-) to ja poproszę o to słowo "dziękuję".Może być tez jak dla mnie np: "dziękuję,lubię to" ,żeby było troszke tak jak my chcemy i tak jak Wy Admini to widzicie;-) Ale to jeszcze niech dziewczyny się wypowiedzą,bo to jest tylko moje zdanie - skromnej forumowej jednostki :-)
 
Kochani,
dziękuję nie wróci, bo nie ma takiej technicznej możliwości. Rozszerzenie, które zapewniało nam "dziękuję", ma poważny błąd bezpieczeństwa, ale nie jest już rozwijane przez swoich twórców. Jedyne co możemy zrobić, to zmienić nazwę "lubię to", na "dziękuję", bez zmiany funkcji.

Jeśli tak, to prosimy chociaż o zmianę Lubię to, na Dziękuję :-)
 
reklama
Do góry