reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piąte dziecko

Dołączył(a)
22 Maj 2023
Postów
5
Cześć,

Chciałabym poznać Wasze zdanie w sprawie kolejnego dziecka. Jestem mamą 4 dzieci- dwoje nastolatków, dwójka maluchów. Za około 2/3 lata rozważamy z mężem piąte (ostatnie) dziecko. Obydwoje będziemy wtedy którko po 40. Kwestie finansowe i lokalowe nie są problemem, bardziej mam wątpliwości "czy dam radę", "czy nie za stara"; a jak mam lepszy dzień to nie ma problemu i jestem pewna na 100%. Dogodzić kobiecie jest ciężko.
 
reklama
Jeśli zdrowie Ci pozwoli, to czemu nie? Trochę zazdroszczę, a trochę podziwiam. Rodziłaś dzieci sn?
 
Moja teściowa rodziła drugie dziecko w wieku 42 lat i wszyscy mówią, że dziecko ją odmłodziło 😉 Co prawda teraz jak córka ma naście lat i weszła w trudny wiek, to czasami mówi pół żartem, że już nie ma siły i na co jej to było na stare lata 😂
 
Nas byli w domu pięcioro. Ja i czterech braci (jestem druga). Między mną a najmłodszym bratem jest 14 lat różnicy i to jest mój zdecydowanie ulubiony brat. Jest wieeeeelkie (coś koło 190cm) a ja mniej niż 160.
W środowisku, w którym się obracam 3-4 dzieci to norma, a są też takie które mają dzieci 6,7,8... Tak na prawdę (jak kiedyś mi powiedziała stara aktorka) najbardziej żałuję się tych dzieci, które mogły być a ich nie ma..ona i tak miała szczęście bo ma jedną córkę. Ja bym pewnie szła "za sercem". Powodzenia :)
 

Podobne tematy

Do góry