reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna mama czyli kremy, kremiki i inne specyfiki

reklama
chcialam sie z wami podzielic moimi nowymi spostrzezeniami dot kosmetykow ;-)

1. ATOPRA - balsam do skory suchej, 250ml/23zl (apteka) - rewelacja, suche placki, wysypki, liszaje - schodza niemal od 1-go stosowania :-) aplikuje dzieciakom moze raz na tydzien i maja pikna skore :-) Fiolowi zniknely juz wszystkie liszaje z bebzonika, rak, pleckow przed wyjazdem, teraz znowu caly suchy wrocil :-( od chloru

2. LIPO-SHOCK - kolejne odkrycie, z Bielendy, 250ml/20zl (rossmann) - a/cellulit i a/rozstepy, termoaktywne - idealnie dziala na psyche, bo naprawde najpierw pali z goraca (az mocno zaczerwieniona skora), a potem masz wrazenie, jakbys sie obtoczyla w zelu i nie chcial on wyschnac - do 60min. ja mam wrazenie, ze nie mam juz prawie wcale cellulitu :szok: :szok: :szok: sprobujcie! jestem ciekawa, jak na was podziala. u mnie przynajmniej samopoczucia poprawa o milion procent.

3. kremy z iwostinu - ta lipidia i ten odzywczy - bardzo srednio, juz cale opakowania zuzylam i nie kupie nastepnych :-( nadal mam okropne problemy z cera, piecze mnie caly czas lub mam wrazenie suchej skorupy, swedzi z mejkapem, suche liszaje, no syf. i nie mam znowu pomyslu. :-(
chwilowo wrocilam do odzywczej nivei, dla proby i bo byla w promocji w rossmanie ;-) i dupa, tez okropnie sie z tym czuje.
kolezanka z sephory dala mi kilka probek serum nawilzajacego estee lauder - cena jakas masakryczna ogolnie, ale efekt dupny - nic nie jest lepiej po kilku dniach, wrecz mam wrazenie, ze mnie uczulil - lekko mnie piecze geba po zastosowaniu i okropnie boli/piecze skora wokol oczu, az musialam sobie flos-lek swietlik zapodac. a niby serum do cery wrazliwej :sorry:

ogolnie z geba moja koszmar i nie wiem, co zrobic, FAKKKKK.

jeszcze sie zapytam, jakich fluidow/pudrow w kremie uzywacie? i co z baza silikonowa? ja stwierdzilam, ze musze moze jakis w kremie zaczac uzywac, zamiast w kamieniu, bo wysusza. i nie wiem, jaki jest w miare tani (musze sie nauczyc go aplikowac najpierw ;-) ) i rownomiernie sie rozprowadzajacy?
atol, co ty uzywasz na buzke?
 
z fluidow ja uzywam loreala true match i infaillible

jestem bardzo zadowolona, mialam tez podklady vichy i avene ale nie pasuja mi, z vichy tez mialam taki krem koloryzujacy, tez niezbyt

w kamieniu w ogole nie uzywam

co do kremow to teraz odkad nie grzeja mam mniejsze problemy z cera i uzywam flosa krem nawilzajacy z serii hypoalergicznej, a na noc odzywczy z serii happy per aqua tez flosa, ten drugi dopiero zaczynam to sie zobaczy

a probowalas cos adermy exomega?
 
Aenye a moze wybierz sie do kosmetyczki i niech ci poradzic co zrobic z cera, atol ja wlasnie zawsze i wszedzie polecam exomege, fajna skorka po tym :) a jak Antek mojej siostry mial podejrzenie azs i mial straszna suche strupki schodzilo po jednym smarowaniu, ja wlasnie wyprobowalam trixere avene super tez polecam
 
reklama
Do góry