reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pielęgnacja maluchów

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja używałam oliwy z oliwek (takiej wykorzystywanej na co dzień w kuchni).
Naturalna i sprawdziła się w 100%
Po kąpieli gdy główka jest namoknięta pocieraj główkę wacikiem zamoczonym w oliwie. To co wytrzesz musisz wyczesać jeszcze z włosków.
Ja w ten sposób co prawda wytarłam prawie wszystkie włoski ;> więc wyglądał jakby wyłysiał (tył główki włoski po parę cm, a z przodu brak ;p) - teraz już zaczęły odrastać wreszcie. POLECAM
 
elwiwas mi takie plasterki przyslala mama,bedziemy wyprobowywac we wtorek,mam nadzieje,ze pomoga.
boje sie bardzo bo mala strasznie zle zniosla poprzednie szczepienie.
 
u mojej Olinki też pojawiła się ciemieniucha ale niczym nie smaruję bo za 2 tyg czrzciny i nie chcę żeby była łysa:-D
wiktorowi nie pomogła oliwka dopiero pediatra cś przepisała, 2x wtyg posmarowaliśmy i jak ręką odjął ale nie pamiętam co.
frigga a może wypróbój prawdziwe masło,podobno działa,kiedyś któraś już o tym pisała.U mojej koleżanki zadziałało
 
w takim razie trzymam kciuki za wszystkie leniuchy :)

komi- słyszałaś może o tych plastrach znieczulających? Przykleja się taki plaster w miejsce gdzie ma być szczepienie, ok godzine wcześniej i podobno znieczula. Może faktycznie są dobre. Piszę Ci o tym bo pamiętam, że Twoj malutki źle znosi kłucia.
tak slyszalam o nich to plastry Emla:-)mi pediatra radzila z godz przed szczepieniem dac dla maluszka czopka paracetamol ponoc bardzo dobrze sie sprawdza
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry