reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pielęgnacja maluszka

Niekat ja też nie stosowałam oliwki przy żadnym dziecku, ale wydaje mi się, że nie musisz jej codziennie używać...:sorry2:
Wyczytałam, że ciemieniucha ustępuje całkowicie po 6-tym miesiącu życia, więc może spróbuj odstawić oliwkę i zobaczysz jaka będzie reakcja skórna... Powodzenia!;-)
 
reklama
Niekat, sprobuj dzien, dwa i sie przekonasz.Mysle ze nic mu nie wyskoczy.Co ja sie nawalczylam z ta ciemieniucha. Oczywiscie pomogla mustella.
A oliwki tez nie uzywamy wcale.
 
ale nie używanie wcale wcale czy wcale na głowkę??
spróbuję go dzisnie smarnąć i sie zobaczy;-):tak:jutro będzie miał sliczne kręciołi na łebku;)
 
Niekat. wcale a wcale
ja nie wiem moze to tylko tak u mnie ale jak uzywalam oliwki to dzien pozniej skora Dawida byla bardzo wysuszona. Sprobowalam na sobie i to samo sie dzialo.
Teraz jedyna rzecz jaka smaruje malemu skore to Nivea Nutri Sensitive
Oliwka stoi od dawna nieruszana
Czasem jak mi sie mezula uda namowic to mi masaz nia zrobi i wtedy mamy z niej jakis uzytek :blink:

pokaz fotki malego jak mu sie trwala zrobi:tak:
 
Niekat ja nie używałam nigdy, ani przy Zuzi, ani przy Martynce...:no:
Moja Pediatra odradzała, bo twierdziła, że wcale nie nawilża, wręcz odwrotnie... Poza tym podobno niszczy naturalną barierę ochronną skóry u takiego maluszka...:sorry2:
 
Niekat ja tez prawie nie uzywalam. Czasem jak malej masaz robilam po kapieli i jak ciemieniuszke wyczesywalam ale to nie czesciej jak raz na 2-3 tyg.Ja tez czekam na fotki maluszka z kedziorkami:-)
 
na życznie;-)
img1244vj7.jpg

lekko przymulony bo juz padający na pyszczek:sorry2:a i tak nie widac dobrze loczków:-:)sorry2:
 
Niekat ślicznie!! :-):-) Oj co będzie jak one będą dłuższe...:tak::tak:
A co do oliwki to też rzadko używam, czasem jak się pojawia ciemieniuszka a Zuzi robi się za uszkami, to wtedy tak. A ciałko smaruje balsamem z Mustelli.:tak:
 
reklama
Do góry