reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy wielorazowe

1.to prefoldy idealne wlasnie do tego 2co kupiłaś bo to właśnie są otulacze. pytanie tylko jakie to prefoldy czy z bambusa czy bawelny. odezwij sie na priv to wszystko Ci wyjasnie.

Wysyłane z mojego GT-S5300 za pomocą Tapatalk 2
 
reklama
Cześć Dziewczyny, ktoś tu jeszcze zagląda?

Chciałam zapytać jak się sprawdza zestaw wkład z mikrofibry + otulacz? Bo z tego co czytam albo stosujecie wkład z mikrofibry + kieszonka, albo otulacz + tetra. Do mnie nie przemawia ani kieszonka (bo trzeba zmieniać praktycznie za każdym razem całość), ani tetra (bo trzeba to składać i kłaść na to coś jeszcze). Zastanawiam się czy ktoś miksuje te zestawy i łączy wkład mikro z otulaczem? A jeśli nie, to czemu? :)
 
Ja wypr .już wszystkiego . Welnianych otulaczy ,pulu i formowanek ,kieszonek . Mamy teraz 9 mcy i wszystko robimy już na nocniku . Na wszelki zostawilismy formowanki tetro z flaneli i otulacz pul. Mikrofibra to za mało . Kup może porządne prefoldy z bambusa albo formowanki . Poczytaj o nich są bardzo chłonne w sumie najbardziej ale też długo schna

Wysyłane z mojego GT-S5300 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:
Dzięki za odpowiedź. Jakiej firmy otulacz polecasz? Myślałam o Milovia lub Pupeko. Chciałabym coś niezawodnego, żeby się nie zniechęcić od razu.

9 miesięcy i nocnik?? Łaaaał.. gratulacje :)
 
Dzięki . A Twoje dzidzi drobne czy pulpasek ? Tanie i dobre są econobum pupus . Moje ulubione to calkowicie pulowe kokosi bo od środka mają też takie wykonczone polarkiem . A my polarku nie uznajemy . Ten polarek też jest w miloviach ale samo wykonanie super . Porobie Ci zdjecia później i wkleje . Piszę z telefonu dlatego

Wysyłane z mojego GT-S5300 za pomocą Tapatalk 2
 
Kurde nie mam kiedy na kompa siąść . Wlasnie karmie i dlatego piszę . Na kiedy masz termin? Może zdążę wszystko Ci opisać i coś polecić

Wysyłane z mojego GT-S5300 za pomocą Tapatalk 2
 
Mama to szybko sie uwineliscie z nocnikiem ja za bardzo kocham swoje wielo zeby narazie z nich rezygnowac ja tez przerobilam cala mase pieluch teraz uzywamy terry (zwykly recznik) jako wklad I pulowe rozne pieluchy na noc bambus I konopne microfibra I micro polar doprowadzily mnie do szalu I powrocilismy calkowicie do naturalnych wkladow teraz jestem w ciazy I planuje pieluchowac od samego poczatku
 
O i super ja na pamiątkę zachowałam trochę tetro i os otulacze ale chyba je sprzedam bo czwartego najprawdopodobniej mieć nie będę

Wysyłane z mojego GT-S5300 za pomocą Tapatalk 2
 
reklama
witam może któraś byłaby zainteresowana kupnem 4 sztuk otulaczy gdiapers i 9 opakowań wkladów biodegradowalnych? zostały mi po synku nieużywaneZobacz załącznik 686389 P5041576.jpgZobacz załącznik 686391P5041577.jpg
 

Załączniki

  • P5041576.jpg
    P5041576.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 209
  • P5041577.jpg
    P5041577.jpg
    9,1 KB · Wyświetleń: 211
Do góry