reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluszki wielorazowe czy jednorazowe i wszystko w temacie

Mysle ze to najlepsze rozwiazanie :tak: zawsze potem bedziesz je mogla podlozyc pod inny wklad zeby chlonnosc zwiekszyc wiec sie przydadza.
 
reklama
Melodja mam nadzieję że nei za późno ale dopiero teraz zauważyłam pytanie.

Sprawdze jutro na kompie to Ci napisze choc nie wszystkie poznaje. Cena wydaje się korzystna (na pewno taniej od nowych) ale nie wiem czy te mikrofibry to jakieś lepsze czy tańsze bo na bumgenius ne wyglądają a z innymi to mało miałam do czynienia. I ciężko też określić jaką mają chlonnosc bo widać że ten prefold flanelowy w paski firmy tetro jest już trochę sprany więc mozliwe że pieluchowanie było intensywne. Choć z drugiej strony ją mam z tej flaneli wkłady i się w sumie szybko spraly...
 
Melodja - dopiero dzisiaj sie dorwalam do kompa. Nie jestem pewna czy wszystkie dobrze skategoryzowalam bo tych pierwszych to nie jestem wcale pewna. Mniej wiecej podalam Ci ceny nowych :) pozdrawiam
wklady.jpg
 

Załączniki

  • wklady.jpg
    wklady.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 208
Hehe Monia bo w pierwszej ciąży musiałam leżeć a w dodatku nie mogłam spać więc zaprzyjaznilam się z internetem :-D i miałam hopla na eko z tym że już mi przeszlo - widać inne hormony tym razem wzięły górę :-):-D
 
reklama
Ewcis mam snap in one x2, 4 kiszonki, 8 dodatkowych wkladow, 4x wklady klepsydry dudusia, 5 otulaczy i 5 formowanek. Myslisz ze starczy dla nowonarodzonej?
 
Do góry