reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piersi Po Ciąży

reklama
No zobaczymy jak to bedzie, ja mam wrażenie, ze moje piersi na chwilę przystopowały ze wzrostem :-) z czego sie cieszę, zaczęły za to ciemnieć brodawki, są jakby powycinane na brzegach w ząbki :-) śmiesznie to wygląda. Codziennie smaruję piersi fissanem i delikatnie masuję szczotką. Obserwuję przy tym czy nie wywołuje to twardnienia brzucha, ale nie.
Zauważyłam jednak, że od jakiegos czasu strasznie odbija mi sie na skórze stanik, nie wiem czy jest za mały. Te odciśnięcia powodują silne swędzenie. Po chwili wszystko wraca do normy. Muszę sie chyba przejść do sklepu z bielizną.
 
a ja kupilam rozmiar wiekszy i mialam na po porodzie moze z miesiac ;] teraz na powrot sa jak byly nie wiem nawet czy nie mniejsze... :p a dodam ze caly czas karmie
 
noto chyba wygląda że piersi to bardzo indywidualne kwestia...ja się ciągle zastanawiam czy warto zainwestować w ten rozmiar większy, ale jeden kupię sobie na pewno...
najbardziej chciałabym taki elastyczny ale normalnie przy tym wyglądający:-p
 
ja bym najbardziej chciała znaleźć koronkowy stanik do karmienia, taki, który ma kształt a nie taki flakowaty...najlepiej z fiszbinami, ale nie wiem czy wogole coś takiego istnieje dla mam karmiących.
 
ja bym najbardziej chciała znaleźć koronkowy stanik do karmienia, taki, który ma kształt a nie taki flakowaty...najlepiej z fiszbinami, ale nie wiem czy wogole coś takiego istnieje dla mam karmiących.

Właśnie.
Żeby cycki wygladały jak cycki a nie jakieś zwinięte w kokonik skarpetki.
Żeby było kobieco, a nie tylko mamusiowo.
 
ja widziałam fajne (reklama z gazetki dla przyszłych mam)
firma jest zagraniczna (chyba z Anglii), ale w niektórych sklepach można dostać ich produkty...
nazywa się Anita..i ceny tez ma niezłe ale przynajmniej te staniki jakoś wyglądają!!
zresztą same zobaczycie...
mnie się podobało kilka modeli..no ale tak chyba nie będę mogła zaszaleć...:-(
 
Dziewczyny żeby biust mógł po karmieniu wrócić do formy niezbędny jest dopasowany stanik. To jedyny sposób aby nie nabawić się tzw. "uszu spaniela". Dopasowany to znaczy bardzo ścisły pod biustem ( tak żeby dość trudno było się zapiąć) i z wystarczająco dużą miską (fiszbina musi przylegać do mostku, obejmować CAŁĄ pierś i celować w środek pachy).
Co do staniczków do karmienia polecam przerabianie zwykłych porządnych, dobrze dobranych staniczków (polecam szerokofiszbinowe Panache- super do karmienia ) , jest to naprawdę łatwe, jeśli potraficie przyszyć guzik to to też dacie rade zrobić. Tu instrukcja Motherwear UK - Nursing Bra Conversion
Z polskich firm dobre karmniki robi Melissa
Pamiętajcie, że rozmiary staniczków nie koczą się na D.
Jeśli chcecie dobrze dobrać staniczek polecam ***Elektroniczny bra-fitter*** - Strona Główna
A tu więcej wiedzy http://stanikomania.blox.pl/2007/10/Badz-mama-w-dobrym-rozmiarze.html
i
Wiedza - Stanikomania!
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzięki za linki :-), teraz tylko wypadałoby zastosować to w praktyce...:-D:tak:
ja mam plan najpierw sobie pomierzyć różne modele w sklepie- a potem jak już będę znać rozmiar, będę mogła kupić przez internet..
 
Do góry