reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piersi Po Ciąży

Faktycznie dobry sposób ta przróbka, jakos nie wierzę zeby staniki do karmienia dobrze trzymały biust, wszystkie są miękkie lub bez fiszbin...a tak to mam szansę zrobić cos fajnego. Dzięki za instrukcję!
 
reklama
Haszi, dzięki za linki.
Okazuje się, że mam źle dobrany stanik.
Obecnie noszę 80D i niestety: za dużo pod biustem i za mało w biuscie. Micha powinna być wieksza. Chyba jednak zainwestuję w jakiś dobry cyckonosz.
Dzieki Haszi:)
 
Wg kalkulatora powonnam nosić 80DD a noszę 80D, ostatnio własnie myślałam, że mój stanik jest już coś ciasnawy...Boże, niegdy nie miałam TAKIEGO biustu!!!
 
Ja skoczyłam z 80 D do 75 G europejskiego sama a dzięki kalkulatorowi do 65HH angielskiego. To był dopiero szok ale szybko to zaakceptowałam bo przestał mnie boleć kręgosłup, piersi i zwyczajnie zaczęłam być zadowolona ze swojego biustu :-)
Dodam, że moja miseczka przy takim wąskim obwodzie to nic wielkiego, mam spory biust ale nic spektakularnego. Gdybyście mnie widziały (oczywiście w dobranym staniczku) na pewno nie powiedziały byście że to HaHaaaa.;-)

Dobranie staniczka w czasie ciąży i karmienia jest baaaardzo ważne bo w wielu przypadkach działa o wiele lepiej niż wszelkie kremy. Warto wydać kilka złotych więcej na porządny stanik by potem w lustrze nie oglądać rozstępów i "uszu spaniela".
 
witam! ja niedawno przestałam karmić piersią i wczasie karmienia moje piersi urosły z rozmiaru 75C do 85D i teraz niestety pomimo stosowania kremów mam rozstepy i moje piersi znacznie straciły jędrność czy może ktoś kto był w podobnej sytuacji podpowie mi co zrobić, bo obawiam się, że kremy tu nie pomogą.:-(
 
Polecam zimne prysznice i masowanie szczotka z włosia ale podstawą jest REGULARNOŚĆ. Jesli bedziesz po każdej kąpieli czy prysznicu polewać piersi chłodną wodą, masować je raz dwa razy dziennie szczotką, stosowac krem do biustu i nosić dobrze dobrany stanik(ważne) to nie tylko odzyskasz swoje piersi ale i będą śliczne przez całe życie :-)
 
z tego co wiem do karmienia pasuje taki rozmiar stanika jaki kupuję pod koniec ciąży. Napewno w pierwszym okresie rozmier się bedzie zmieniał ale później wszystko sie normuje.

Ja stanik do karmienia kupiłam na miesiąc przed porodem, piersi mi dużo urosły i myślałam, że już nie urosna więcej i okazało się, że po porodzie stanik był duuuuużo za mały :sorry2: dobrze, że miałam zwykły bawełniany, z mocno rozciągliwą miseczką. Przeżyłam kilka dni a potem do sklepu po odpowiedni stanik :tak: tylko wcześniej nie czytałam jak dobrze dobrać rozmiar i do tego wszystkiegop ierrsi dalej mi urosly, a jak potem poszłam kupić większy, tak jak radzili na stronie, to okazało się, że nie było takich w sklepach :baffled: no chyba że całkiem "babcine" miękkie i bez fiszbin :dry:

ja bym najbardziej chciała znaleźć koronkowy stanik do karmienia, taki, który ma kształt a nie taki flakowaty...najlepiej z fiszbinami, ale nie wiem czy wogole coś takiego istnieje dla mam karmiących.

Dla karmiących fajne są z Ales (jakos tak :sorry2:) ładne haftowane miseczki, miękkie co prawda, ale na fiszbinach :tak:
 
te z Alesa sa bardzo ładne to prawda, mnie sie tez podbają z Anita, ale jak na początek zdecydowałam się na najtańsza wersję z jakiejś mało znanej firmy- a jak już będę pewna to dokonam super zakupu:-D:tak:
 
reklama
Ja przez całą ciąże i po ciąży stosowałam krem z mustelii i odpowiednio dobrane staniki. Po karmieniu na szczęście nie mam rozstępów ale piersi niestety juz nie są takie fajne jak przed ciąża. Straciły na jędrności :-( Co z tego że rozmiar został troszkę wiekszy :-(
 
Do góry