reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

piersi w ciąży

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Angelika24l, 1 Lipiec 2010.

1. ja24

ja24 New Member

mi piersi urosły z miseczki b na c i oczywiscie zmienił sie obwód....i te brodawki-takie ciemne?! mam nadzieje że po ciązy jak przestane karmić troche zbledną????

2. justyna876

justyna876 New Member

Spokojnie wszystko jest ok.

3. reklama
  4. asiorek82

asiorek82 New Member

hehe mój mąż sie smieje że jak murzynka mam brodawki ;p

5. littlebunny

littlebunny New Member

Witam, jestem w 12 tygodniu ciąży, od kilku dni mam taki ból jakby ktoś wbijał mi igiełki w prawą brodawkę piersi. Co to może być?

6. PioMar

PioMar Szczęśliwa:)

Czy to takie niby kłucie niby swędzenia? Jeśli tak to nie wiem co to, pewnie ma związek ze zmianami jakie zachodzą w piersiach ale miałam to samo i czasem do tej pory mi chwilę dokucza;)

A moje pytanie jest z innej beczki troszkę, czy siara w ciąży pojawia się głównie w 3 tymestrze? Czy normalne jest, jak pojawia się mniej więcej w 24-25 tyg?

7. kbetina

kbetina New Member

Nie ma reguły w którym tygodniu ciąży pojawia się siara. U jednych kobiet pojawia się wcześniej u innych na samym końcu ciąży a u jeszcze innych w ogóle w ciązy nie występuję a dopiero po porodzie. ;-)

8. ola.80

ola.80 Active Member

U mnie siara pojawiła sie miesiac temu czyli w 23tyg.
    Co do zmian piersi to rosna mi od pierwszych tygodni,tylko ''miski'' o 3 rozmiary a obwod nic;)

9. PioMar

PioMar Szczęśliwa:)

Dziękuję za info:) No mi już 3 numery urosły ale na szczęście nie widzę, żeby robiły to nadal, więc może do porodu dadzą spokój bo później te rozstępy i flaczki... a wspomnę, że również małe A miałam przed, więc różnica jest ogromna:)

10. reklama
  11. aguska2017

aguska2017 Moderator

moje piersi także baardzo sie powiekszyły w ciązy.a tak około 34 tygodnia pojawiły się na nich rozstępy niestety wpływu jakiegoś wiekszego na to nie miałam:(a już po porodzie jak dostałam pokarmu to były gigantyczne aż nie mogłam uwierzyć.no i teraz może zbyt atrakcyjnie nie wyglądaja ale stanik push up:) założe i wszystko na swoim miejscu jest:)

12. aguska2017

aguska2017 Moderator

u mnie siara pojawiła się w 23 tygodniu

Poleć forum