reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsza miesiaczka

U mnie tez cisza, tyle ze ja jade na cerazette...
Ale ostatnio rozmawiałam z koleżanką która urodziła w październiku, karmiła córkę chyba tylko ze trzy miesiące, a okres dostała dopiero teraz, czyli po jakiś 9 m-cach.

Co do tamponów, to właśnie jezeli nie ma konieczności to chyba raczej się nie powinno...
 
reklama
Kiedyś obowiązywała teoria, że do dwóch lat po porodzie, jeśli się karmi piersią, w ciąże się nie zajdzie. Moja mama zastosowała się do niej i dzięki temu w ciągu pięciu lat czworo dzieci urodziła :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Niestety wyjątkowo płodna z niej bestia i zaraz po połogu zaczynały się jej regularne cykle, tylko czemu jej pierwsza wpadka, czyli ja, nic nie dała do myślenia?
Teraz ja w stresie jestem, że historia się powtórzy, bo nie mam jeszcze okresu a w brzuchu czuję ruchy, zupełnie jak te Iguni ::) ale ciaża przecież jest niemożliwa, byłam ze trzy tygodnie temu na wizycie u gina i wszystko grało i buczało, więc to moja chora wyobraźnia wywołuje te dziwne ruchy : ;)
A co do tamponów, to kumpela wysnuła teorię, że te nasze problemy z drożdżycami i nadżerkami itp. są właśnie przez tampony. Ponieważ ona nigdy nie używała i zawsze zdrowa była w tych okolicach a wszystkie babeczki, które stosowaly tampony mają problemy co jakiś czas. Coś chyba w tym jest.
 
ja sobie życie bez tamponów nie wyobrażam nie cierpie podpasek o mamo dla mnie to jak pielucha , byłam wczoraj u ginki i mówiła mi że moge używac tamponów jak
normalny okres przyjdzie hmm i badz tu mądry ;)
 
ja mialam przedwczoraj niewielkie plamienie + jeden maly skrzep, czy to mogl byc okres? niesadze...

tylko co to moglo byc?

karolla, ja tez nie wyobrazam sobie okresu z podpaskami, sa grube i niewygodne. lubie jedynie te naturella, ktorych uzywalam na noc. nie sa takie pieluchowate i ladnie pachna rumiankiem:)
 
Tampony dla mnie są jednym z najleszych wynalazków, ale na noc nigdy nie stosowałam, za długo spałam.
Podpaski najlepsze są bella gRanatowe, bo są bawełniane (nie cierpię mieć do dupska przyklejonej ceraty), ze skrzydełkami, cieniutkie, długie - to bardzo ważne zwłaszcza w nocy, no i osobno pakowane - bo bardzo ułatwiają dyskretne pozywanie się ich.
 
nie mam jak zapytac ginusia bo nie pojde z @ do niego na badanie, a chyba spróbuje bo juz nie wytrzymuje.. wczesniej uzywalam i nie mialam z niczym problemow to moze teraz tez tak bedzie
 
Dlaczego mialam pierwszą @ miesiąc temu a teraz czekam i czekam i nic się nie dzieje ? ??? ??? ??? ??? ??? To przecież niemożliwe, żebym znów była w ciąży, tyle lat metoda anty (gumka + kalendarz) działała więc teraz też powinna, chyba, żeby z nieznanych nikomu przyczyn raptem przestała, ale tak bez uprzedzenia? ??? ??? ??? ??? ???
 
Dynia ja mam regularnie juz ale wiem ze wsyztsko musi sie unormowac wiec dziewczyny niektore nawet 2 miesiace nie mialy....
 
Dwa miesiące przerwy? ::) jak to wytrzymać ?
Jak tak o tym intensywnie myślę, to już bym wolała, żeby się okazało, że jestem znów w ciąży
 
reklama
Dobry wieczór. Jestem przelotem. Wczoraj dostałam pierwszy okres. Odkręcony szlauch ogrodowy to przy mnie pikuś ::). Ale normalnie sensacja - NIC mnie nie boli (a pamiętam jeszcze jak mnie ojciec z łazienki mdlejącą z bólu wynosił). Bardzo mnie to cieszy, bo poza tym, ze przez trzy dni przed chciało mi się płakać i wyglądam jak zbiornik retencyjny, brak innych efektów ubocznych płodności. No a jajeczkowanie boli tak samo mocno jak kiedyś, więc zaczynam z powrotem prowadzić kalendarzyk ;D.
 
Do góry