reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kłopoty z naszymi maluszkami

Iwonko, propozycja Rudegokotka z colą jest sprawdzona również na moim dziecku. Polecam!!!

Moniś, :-:)-:)-( Biedy Dawidek. Ucałuj go w czółko od nas!
 
reklama
ladybugs.jpg

MoniQa- potwierdzam co napisala Kasia Irlandka z tym otwartym oknem!!!!
Maciej mial zapalenie krtani w zime...i to ostre i to samo radzila nam pediatra!!!!!
Zdrówka dla chorowitków!!!!
 
U nas juz 3cieie chorobsko od momenyu zaczecia sie przedszkola.Julia zaczyna goraczkowac i ciezko oddycha.Ja jak sie od niej zaraziłam 2 tygodnie temu to jeszcze mi nie przeszło.Ciagle mam katar.jak tak dalej bedzie to cienko to widze:-(
Duzo zdrowka dla wszystkich:tak:
 
Niestety chorobska atakuja :-(
u nas jak na razie caly miesiac bez chorob - co prawda Nina ma troche katar, ale juz od 3 dni nie rowija sie dalej. za to dzis moj maz wstal chory - mam nadzieje, ze nas nie pozaraza :no:

ZDRÓWKA!!!
 
Gufi zdrówka Nince i miłego leniuchowania na zwolnieniu,choć z chorym dzieckiem to nie zawsze wychodzi.;-)
Jak tam Kubuś się czuje Elis?
Jak tam Kuba Iwonko?
A jak Julia?

u nas 3cie zwolnienie lekarskie męża na Marcela (chudsza wypłata)
tym razem zapalenie krtani :rofl2::eek:paskudny duszący szczekajacy kaszel i gorączka najgorsze są nocki już mam 2 do tyłu.:rofl2:a pracować trzeba

pozdrawiam przedszkolne i nieprzedszkolne chorowitki :tak:
 
Uuu znow zapalenie krtani w Polandii - jakis wirus krazy??
Ika zdrowka dla Marcelka - pamietaj zeby okno otwierac- bedzie mu lepiej.,, a i to cholerstwo ma to do siebie ze lubi wracac, takze niech lepiej juz zawsze ma chlodiej w pokoiku na noc.

A jak sie ma Mati Loji, dawno jej nie widzialam...
 
reklama
Dopisuję się :-( Mamy problemy z migdałami --> są znacznie powiększone i nie obeszło sie bez antybiotyku, żeby choróbsko nie rozwineło się bardziej i nie przekształciło w angine np.

Tez zastanawiam sie co u Matiego...

Zdrowia wszystkim!!
 
Do góry