reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze mleko modyfikowane

G

GwiazdaMuzykiPop

Gość
Cześć,

Dziewczyny jakie mleko kupić dla noworodka w razie czego? Chodź mi o to, że chcę kupić coś na wszelki wypadek, jakbym po powrocie do domu nie miała mleka (niestety u mnie w rodzinie były takie przypadki). Wolę być przygotowana, chociaż nastawiam się, że wszystko bedzie w porządku 😊

Jakie mleko polecacie?
 
reklama
Cześć,

Dziewczyny jakie mleko kupić dla noworodka w razie czego? Chodź mi o to, że chcę kupić coś na wszelki wypadek, jakbym po powrocie do domu nie miała mleka (niestety u mnie w rodzinie były takie przypadki). Wolę być przygotowana, chociaż nastawiam się, że wszystko bedzie w porządku 😊

Jakie mleko polecacie?
Wg mnie najlepiej takie jak będzie dostawać ewentualnie w szpitalu
Moje dostawały NAN optipro plus
 
Wg mnie najlepiej takie jak będzie dostawać ewentualnie w szpitalu
Moje dostawały NAN optipro plus
Dziękuję, nie pomyślałam o tym. Chciałabym się przygotować do wszystkiego w miarę wcześniej. W sumie to zawsze mąż może kupić w międzyczasie, nawet jak ja będę w szpitalu i już będzie wiadomo czy i co mała dostaje.
 
U nas w szpitalu dawali Bebilon.
Do domu mąż kupił puszkę CapriCare1. Ale zużyłam tylko jedną miarkę bo ku mojej radości udało się kp. Żeby mleko się nie zmarnowało wypiłam do spółki że straszą córka 😁
Teraz mam dwie buteleczki gotowego mleka na wszelki wypadek.
Więc jeśli planujesz kp proponuje kupić na wszelkie wypadek kilka butelek gotowego do podania mleka- dostępne np. w Rossmanie.
 
Dziękuję, nie pomyślałam o tym. Chciałabym się przygotować do wszystkiego w miarę wcześniej. W sumie to zawsze mąż może kupić w międzyczasie, nawet jak ja będę w szpitalu i już będzie wiadomo czy i co mała dostaje.
Dokładnie. My tak samo mleko kupiliśmy dopiero przed powrotem małej do domu
 
Ja kupiłam np Bebilon Advance a tak się złożyło że w szpitalu też go używali.
Każdy szpital ma swoje jakieś mleko, jest bardzo szeroki wybór na rynku.
 
Właśnie jest tyle rodzajów mleka różnych firm, że można dostać kręćka, tym bardziej orzy pierwszym dziecku... Ale myślę, że skłonię sie do rozwiązania, że w razie czego podam to co ewentualnie dostaniemy w szpitalu.
 
Właśnie jest tyle rodzajów mleka różnych firm, że można dostać kręćka, tym bardziej orzy pierwszym dziecku... Ale myślę, że skłonię sie do rozwiązania, że w razie czego podam to co ewentualnie dostaniemy w szpitalu.
Ja tak zrobiłam, kupiłam to co podawali w szpitalu. Ale nawet go nie otworzyłam 🙂 bo wróciłam już z rozkręconą laktacją.
 
reklama
Polecam hafija.pl. Ma czasami darmowe filmiki na yt albo webinary. Najczęstszą przyczyną braku mleka jest brak wiedzy i nieprawidłowe interpretowanie zachowania dziecka.
 
Do góry