reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

Koleżanka po ivf doradziła mi żeby podczas stymulacji pić dużo wody i jeść dużo białka podobno dobrze to wpływa na organizm :)
Właśnie dziewczyny często piszą o spożyciu białka, polecały np. Nutridrinki, ale to w sumie zastępstwo całego posiłku, a ja wolę zjeść coś konkretnego :p - oczywiście białkowego również.
 
reklama
Właśnie dziewczyny często piszą o spożyciu białka, polecały np. Nutridrinki, ale to w sumie zastępstwo całego posiłku, a ja wolę zjeść coś konkretnego :p - oczywiście białkowego również.
wlasnie czytalam o tych nutridrinkach i osobiście wolne sobie dolozyc jakis jogurt pitny np. protein men do posilku bo on tez ma sporo białka a samym nutridrinkiem to sobie nie pojem ;p
 
klinika dzwoniła ze wynik z laboratorium bedzie dzisiaj <3
oby był dobry, liczę ze to jakieś pozostałości po ostatniej infekcji :)
Trzymam kciuki!🥰 Ja czuję, że zaczyna mi się migrena i nie wiem, czy podczas stymulacji mogę brać leki na receptę, więc póki co, nie biorę nic, a później zapytam swojej lekarki. Znając życie, nie będzie to wskazane i pozostaje się męczyć:crazy::eek:
 
Trzymam kciuki!🥰 Ja czuję, że zaczyna mi się migrena i nie wiem, czy podczas stymulacji mogę brać leki na receptę, więc póki co, nie biorę nic, a później zapytam swojej lekarki. Znając życie, nie będzie to wskazane i pozostaje się męczyć:crazy::eek:
bardzo możliwe ze będzie to zakazane
ja pytalam czy moge brac tabletki przeciwbolowe bo mam bolace cykle i uslyszalam ze ogolnie zakazane jest branie tabletek ale jezeli bol bedzie nie do wytrzymania to moge wziasc paracetamol
 
dostalam wynik:
awidnosc 64,50% - z tego co sie orientuje to dobry wynik :)
napisałam do lekarza i czekam na potwierdzenie w sprawie stymulacji :)
 
Trzymam kciuki!🥰 Ja czuję, że zaczyna mi się migrena i nie wiem, czy podczas stymulacji mogę brać leki na receptę, więc póki co, nie biorę nic, a później zapytam swojej lekarki. Znając życie, nie będzie to wskazane i pozostaje się męczyć:crazy::eek:
Paracetamol na pewno możesz :-) Miałam nawet wypisaną jakąś jego mocniejszą dawkę przez sam szpital...
 
Dziewczyny dramat. Miałam noc wyjętą z życia przez tą migrene. Lekarka nie odpisała mi nic na temat moich leków. Ostatecznie wzięłam ten paracetamol, ale wiadomo... Teraz jest już trochę lepiej. Dzisiaj czwarty dzień zastrzyków. Od jutra wprowadzam te poranne i w piątek wizyta :)
 
reklama
Do góry