reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
Cześć Dziewczyny, jutro mam termin bety, ale dzisiaj wstałam i zauważyłam trochę krwi bladoróżowej na papierze i stwierdziłam, że pójdę już dzisiaj na betę. Czy któraś z Was może miała jakieś plamienia przed betą czy już mogę moje dwa zarodki spisać na straty i to okres? Jestem ogólnie załamana 😔
 
Cześć Dziewczyny, jutro mam termin bety, ale dzisiaj wstałam i zauważyłam trochę krwi bladoróżowej na papierze i stwierdziłam, że pójdę już dzisiaj na betę. Czy któraś z Was może miała jakieś plamienia przed betą czy już mogę moje dwa zarodki spisać na straty i to okres? Jestem ogólnie załamana 😔
może zarodek wgryza się.
Z tego co wiem plamienia w ciąży to dosyć popularny objaw.
Zrób badanie i idz na wizyte.
Nie martw się na zapas!
 
Cześć Dziewczyny, jutro mam termin bety, ale dzisiaj wstałam i zauważyłam trochę krwi bladoróżowej na papierze i stwierdziłam, że pójdę już dzisiaj na betę. Czy któraś z Was może miała jakieś plamienia przed betą czy już mogę moje dwa zarodki spisać na straty i to okres? Jestem ogólnie załamana 😔
To chyba zależy, w którym momencie masz tę betę ;-) Ile dpt? Może to zagnieżdżenie - ja za pierwszym razem miałam takie plamienia przez 2 dni począwszy od 5dpt. A za drugim razem w 9dpt konkretne krwawienie... - i wszystko potoczyło się dobrze. Dawaj znać, jak wyniki.
 
To chyba zależy, w którym momencie masz tę betę ;-) Ile dpt? Może to zagnieżdżenie - ja za pierwszym razem miałam takie plamienia przez 2 dni począwszy od 5dpt. A za drugim razem w 9dpt konkretne krwawienie... - i wszystko potoczyło się dobrze. Dawaj znać, jak wyniki.
Dzisiaj mam 10 dpt, lekarz kazał jutro zrobić betę, ale ja już ze strachu poszłam dzisiaj, bo nie przetrwam do jutra. Miałam cały czas jeszcze nadzieję, że się uda tranaferowal mi 2 zarodki 3 dniowe, 8 klasa I-II i 6 klasa I-II, więc wydaje mi się, że pod względem jakościowym całkiem niezle. No cóż trzeba czekać.
 
Dzisiaj mam 10 dpt, lekarz kazał jutro zrobić betę, ale ja już ze strachu poszłam dzisiaj, bo nie przetrwam do jutra. Miałam cały czas jeszcze nadzieję, że się uda tranaferowal mi 2 zarodki 3 dniowe, 8 klasa I-II i 6 klasa I-II, więc wydaje mi się, że pod względem jakościowym całkiem niezle. No cóż trzeba czekać.
Powinno być zatem wszystko wiadomo, beta powinna być zaawansowanie dwucyfrowa ;-) A test domowy?
Na klasach się niestety nie znam, bo swoich nie poznałam.
 
reklama
Do góry