reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy naszych Maleństw :)

Mój Wiktorek to tak różnie, ale raczej upały mu też nie służą jak i mnie, wtedy jest spokojniejszy ;) Ale też nie liczę jeszcze ruchów tak jak Wy, bo regularnie go czuję w ciągu dnia ;)
Tylko własnie teraz tak sobie pomyślałam że albo ja nie umiem odróżniać czkawki mojego dziecka od ruchów, albo synek nie miał czkawki jeszcze, to możliwe? ::)
 
reklama
moja Ninka ma czkawke prawie codziennie!!! bardzo mnie to stresuje, bo wydaje mi sie, ze jej to bardzo przeszkadza :( to trwa nawet kilka minut i ja to czuje jako takie bardzo miarowe pukniecia w brzuszek.

niunia dzis znowu urzadzial koncert w nocy i nie moglam spac do 2 ... jest juz taka silna, ze jak czasem mi da z zaskoczenia kopa, to sie prawie zwijam z bolu :D
 
Gufi gdzies czytalam, ze czkawki wcale nie przeszkadzają maluchom :) ... tak wiec badz spokojna o swoje malenstwo ;)

Nadia napewno ma czkawke ;) ... tak jak pisze Gufi, miarowe pukniecia w brzuszek :)

Moj Dawidek rozbrykal sie ostatnimi czasy okropnie :D .... czka, fika, bryka, rozciaga sie :) ... uwielbiam to :D ... dzisiaj jedziemy nad wode, zobaczymy jak mu sie bedzie podobac ;)
 
Ja też jeszcze nie zanotowałam czkawki u mojego bąbelka, w każdym razie, nic takiego co by mi ją przypomonało nie zauważylam. Hhmmm miarowe pukanie w brzuszek ?? Moze ma słabe czkawki i ja ich nie czuje ??

Za to bardzo lubie jak czuje w brzuchu coś na podobieństwo wiru :) Nie wiem czy dzidzia robi wtedy fikołka. Śmieszne uczucie.
 
Mała_Mi pisze:
Hhmmm miarowe pukanie w brzuszek ?? Moze ma słabe czkawki i ja ich nie czuje ??

Za to bardzo lubie jak czuje w brzuchu coś na podobieństwo wiru :) Nie wiem czy dzidzia robi wtedy fikołka. Śmieszne uczucie.
;D Jakbym czytała swoje wrażenia. Chyba u mojego synka też czkawka przebiega delikatnie.
A te wiry to też czuję; śmieję się wówczas i wyobrażam sobie jak mały się kokosi i zarzuca pupiną ;D
Ostatnio lubimy się bawić w berka, ja zapukam w jednym miejscu synek odpukuje, potem pukam kawałek dalej synek mnie goni i odpukuje we wskazany punkt ;D
 
Dziewczynki ja już spać nie mogę.....dzidziuś bardzo kopie.....ciesze sie bo przynajmniej wiem ze jest ok...z drugiej zaś strony nie moge oka zmrużyc.....puka i puka do drzwi :) czasem to nawet boli
 
Wiem czarodziejko, mam tak samo ;) dzisiaj dzidzus wypchnal albo lokiec, albo kolano i przesuwal z lewej na prawa kilkakrotnie, az mi skora sie strasznie napiela i troszke bolalo, ale uwierz mi, to jest nic w porownaniu z porodem hehe :p
 
U mnie nie dawno kacper bawil sie w srodku(nie wiem co robil moze kopal lub bawil sie z pepowina ...itd.)Myslalam ze to moje serce bije a to kacper mi cos tam robi.Spac nie moglam przez ta.Pogadalam z nim i dotykalam,masowalam brzuszek zeby bylo mu dobrze....i sie wtedy uspokoil.Dal mi wkoncu spac.A teraz zauwazylam,ze jak siedze lub leze,czyli odpoczywam to sie tak wierci,kopie itd.a jak cos robie to rzadko kiedy kopie.Wczoraj sie tak wystraszylam bo mnie tak kopnal.Ale bylam zaskoczona hehe.A te wirki co mi robi to mnie tak smieszy(bo to mnie kilka,smiac mi sie chce,gdy to czuje.:))Ja tez sie z nim bawie w berka.Kacper to uwielbia:)Codziennie rano o 6 mnie budzi,nie wiem czemu:)
 
Becik oj cos czuje ze mu tak zostanie i o 6 pobidka ;)

Dawidek tez nie lubi jak siedze, albo leze ... wierci sie wtedy przeokropnie :D ... a jak chodze spi ... chodzac kolysze go ;) ... bardzo lubi zabawy z tatą ... bawi sie w chowanego :D ... kopie mnie, a jak tata sie zbliza to sie "chowa" :D .. chyba ze podlozy ucho to mu "z buta" ;)
 
reklama
moja nunia chyba dzis odpoczywa po ostanich zabawach w brzuchu. popukalam do niej przed chwila, to od niechcenia sie pary razy przekrecila i znowu spokoj. ciekawe jak bedzie w nocy?
 
Do góry