reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy naszych Maleństw :)

ja mam nadzieje, ze moim chłopaczkom nie zostanie tak jak za życia płodowego, bo one nie śpią całą noc, kilka razy udało mi sie zaobserwowac ich nocne balangi ;D
 
reklama
Basiu nawet nie wiesz jak chcialabym zobaczyc poruszajace sie Twoje babelki :D ... jeden babelek fajnie "rusza brzuchalem" a co dopiero dwa maluchy :)

 
Bylam w niedziele nad jeziorem.Jak sie kapalam to Moj synek spal jak aniolek.A jak lezalam w cieniu i jadlam to kopal jak wariat.Pewnie mu bylo dobrze w wodzie.hehe.
 
u mnie jest to samo - jak cos robie, chodze, sprzatam, to niunia sie nie nudzi, bo ja bujam. ale jak tylko siadam albo ide spac, to wtedy zaczyna prawdziwe harce :D
 
Moje dziecię dzisiaj chyba mialo czkawke :) Chyba to było to, bo czułam a nawet widzialam jak mi brzuch rytmicznie podskakuje mniej więcej co 2 sekundy. Trwało to ok 3-4 minut.
Powiem tylko tym, które do tej pory jeszcze nie czuły czkawki u swoich maluchów, ze u mnie nie były te uderzenia takie bardzo mocne. Pewnie gdybym nie siedziala spokojnie tylko cos robiła to bym chyba nie wróciła na to uwagi. Całkiem mozliwe ze juz wczesiej moje malenstwo mialo czkawke tylko ja tego nie zauwazyłam.
 
Cześć dziewczyny
moja mała też już miewa czkawkę - śmieszne uczucie tak jakby rytmicznie pukała w dole brzucha, a poza tym, że w piątek mnie przestraszyła bo prawie wcale sie nie ruszała to szaleje, uwielbiam patrzeć jak brzuch mi się rusza i kołysze - tatuś wtedy szybko przybiega i kładzie ręke na brzusiu no i wtedy juz brzucholka nie widze ale za to tatuś jest strasznie szczęśliwy i gada sobie z córcią
 
Hej - mój maluch był przez nas podsłuchiwany stetoskopem. Stuka, puka i przelewa wodę. A jak mężuś podsłuchiwał to stwierdził, ze nawet młody ma tam radyjko włączone bo muzykę słyszał ;D ;D ;DNieżle się dzieciaczek urządził :D :D :D
 
moja niuna dzis w nocy niezle numery odstawiala. obudzila mnie gdzies o 3 strasznymi kopniakami - zaczelam sie w nia wsluchiwac i okazalo sie, ze ze swojego poprzecznego ulozenia obraca sie glowka w dol i pomaga sobie nozkami!!! trwalo to jakies 2 minutki i potem zaczela mnie kopac po zebrach ::) ale chyba to ulozenie jej sie nie podobalo, bo rano znowu wrocila do stnu glowka z prawej, nozie z lewej :D niezla artystka z niej
 
główka w dół i kopniaki w zebra - od kilku dni jest to ulubiona pozycja mojej małej.moja nie koniecznie,bo czasem to aż zaboli ten jej kopniak ;) a na wieczór,jak się kładziemy to wraca do poziomu. ale musze przyznać że rozbrykana jest strasznie :D i nie moge sie już doczekać kiedy będzie z nami tu na zewnatrz.
 
reklama
Moja Maleńka leży już główką w dół i gin powiedziała ze mało prawdopodobne żeby dała rade się jeszcze obrócić jakoś inaczej. A to że leży główką w dół to doskonale czuję prze kopniaki pod żebrami i w żołądek ::) Najgorzej jak wsadzi nóżkę pod żebro wtedy booooli! Ale niech sobie kopie :) Już nie tak długo :) A poza tym to ja strasnie lubię te jej kopniaczki czuć :laugh: A kopie ostatnio i wierci się bardzo dużo... Kiedy ona śpi!? :)
 
Do góry