reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

mój lekarz mówi że maluszek czuje nawet głaskanie, nie jako konkretne głaskanie ale wyczuwa dotym mamy i bardzo to lubi, jak na usg mały był taki ruchliwy że nic sie nie dawało zmierzyc to powiedział zebym ja położyła rękę na brzuchu i dziecko sie tak zatrzymywało na chwilkę :)
 
reklama
dziewczyny, ja polecam puszczać brzuszkom muzykę-jak byłam z Marcepanem w ciąży, non stop zakładałam słuchawki na brzuch i puszczałam np. baby mozart. nie wiem, czy dlatego, ale dziś synuś jest bardzo muzykalny, lubi śpiewać i tańczyć ;-)
 
dzieciaczek właśnie pukanie czuje i na nie reaguje, ja wczoraj cały dzień czułam szkraba i porównałabym to do ryby pływającej w brzuszku
 
Ucho sie kształtuje chyba ok 16 tc ale zanim zacznie dobrze i wyraznie słyszeć dźwięki to mija troche czasu... Jak wejdę na kompa to poszukam info
 
reklama
Te nasze Maluchy już takie "kumate" się robią hihi :-)jak ten czas szybko leci...i dobrze :tak:
A ja moją czuję przeważnie po prawej stronie brzucha...nawet jak doktor serduszka słuchał to też gdzieś po prawej stronie się ukryła...mój prawy bok to chyba jej ulubiony zakątek :-D
 
Do góry