reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze starania

Troszkę się z tym nie zgodzę, ponieważ badania naukowe dowiodły, że długotrwały stres ma negatywny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Dotyczy to także tych jego części, które związane są z owulacją i płodnością, a stąd już prosta droga do problemów z zajściem w ciążę, a nawet niepłodności u kobiet i mężczyzn. Jeśli kobieta bardzo pragnie dziecka i bardzo się przy tym stresuje to nie zajdzie w ciążę ani na wojnie ani na wakacjach 😉

Az dziw że te kobiety co zachodzą w ciążę z gwałtu są takie wyluzowane
 
reklama
Az dziw że te kobiety co zachodzą w ciążę z gwałtu są takie wyluzowane
Masz po części rację ale przyznaj że stres też nie służy ani przy zachodzeniu w ciążę ani będąc w ciąży. Oprócz badań, które poleciły jej wykonać dziewczyny, powinna również zadbać o dobrą kondycję psychiczną.
 
stres ogólnie nie służy życiu. Wypadają od niego włosy i można dostać zawału.
Ale mimo wszystko nie poszłabym na oddział kardiologii i nie mówiła zawałowcom żeby tetaz to już wyluzowali żeby nie mieć kolejnego zawału.
Po prostu są rady, których się nie daje nigdy i już
 
Ja brałam tabletki przez ostatnie 2 lata, zaczęłam brać z powodu rozwalonych hormonów i podejrzenia pcos wlasnie (na usg wyszly torbiele na jajniku). Odstawiłam po 2 latach w grudniu, w lutym zaczeliśmy się starać i też pierwszy raz się nie udało ale udało się w marcu 😅 Wyluzujcie i samo przyjdzie, no i nie celujcie w dni płodne bo moja ciąża powinna być 6 tyg i 3 dni, jak poszłam na wizytę lekarz ocenił na tydzień młodszą. Czyli do zapłodnienia doszło tydzień później niż były te wyliczone płodne dni 😅
 
Ja brałam tabletki przez ostatnie 2 lata, zaczęłam brać z powodu rozwalonych hormonów i podejrzenia pcos wlasnie (na usg wyszly torbiele na jajniku). Odstawiłam po 2 latach w grudniu, w lutym zaczeliśmy się starać i też pierwszy raz się nie udało ale udało się w marcu 😅 Wyluzujcie i samo przyjdzie, no i nie celujcie w dni płodne bo moja ciąża powinna być 6 tyg i 3 dni, jak poszłam na wizytę lekarz ocenił na tydzień młodszą. Czyli do zapłodnienia doszło tydzień później niż były te wyliczone płodne dni 😅
Uważaj bo tu dużo kobiet nie rozumie słowa „wyluzuj” jeszcze będą cię obwiniać o stracie bo „za mało lub za dużo” o ciąży myślały 🙄
 
reklama
Do góry