reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Urodzinki Naszych Pociech :)

reklama
Jedna impreza już na nami:-):-):-)

Joasia mimo że spała tylko godzinę tego dnia była na prawdę grzeczna i dała radę :-) a ludziiiii byłooooo i hałasuuuuu:szok:

Jedzenia oczywiście dużo za dużo:dry: ale dziś trochę gości też będzie więc mam nadzieję że trochę zjedzą ;-) tym bardziej że ciasta mało na dziś:-D

Tort wyglądał tak:
Był przepyszny! Za radą Banany przełożony bananami:-p truskawkami i bitą smietaną:tak: Na górę miała być masa marschmallow ale wykonawczyni nie podołała zadaniu i z masy ulepiła po prostu Peppę. Były też napisy ale....rozpłynęły się:-D więc zostały zatuszowane kremem;-)
A tak wyglądały pokoje:
A tu Joasiek i jej zdobycze:
RESZTA ZDJĘĆ NA ZAMKNIĘTYM Z WIADOMYCH WZGLĘDÓW;-)

Będą jeszcze cztery filmiki ale to jak wgrają się yt.

Joasia słodka ale ma plac zabaw teraz
aaaa no i zapomniałam napisać że tort super bardzo mi się podoba nie wiem czy taki planowałaś ale wyszło super

wrzucam fotki z obu imprezek.
moja niunia miala wziecie: kwiatki od jednego kawalera, przytulaski z drugim i pierwszy pocalunek z trzecim :0

banana Amelka łamaczka serc cudowna :-)
rozumiem że ty ją na rękach trzymasz bardzo ładnie wyglądasz
torty:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: wielki ukłon dla Ciebie jesteś mistrzynią...:tak::tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
PB215852.jpgPB215830.jpgPB205524.jpgPB215814.jpgPB215883.jpgPB225963.jpg PB205636.jpg

No i pierwsze urodziny Hani za Mna :)
Było super...
Mieliśmy dwie imprezy, w sobote dla rodziny, a w niedziele znajomi z dziećmi :) Była Matylda - 8 miesiecy i Kajetan - 2 miesiace :) Było naprwde superancko :)
Hania bawiła się swoimi zabaweczkami, cieszyła się!
Cały wystrój był Kubusiowo Puchatkowy.. wszystkim się podobało.
Na górze kilka zdjęć z imprezki :) jest zdjęcia gadżetów jakie dostaliśmy :D Hania dostała cudne sanki, z funkcja pchania jak wózek i do tego śpiworek.. teraz tylko czekamy na zime :D
 
Jedna impreza już na nami:-):-):-)

Joasia mimo że spała tylko godzinę tego dnia była na prawdę grzeczna i dała radę :-) a ludziiiii byłooooo i hałasuuuuu:szok:

Jedzenia oczywiście dużo za dużo:dry: ale dziś trochę gości też będzie więc mam nadzieję że trochę zjedzą ;-) tym bardziej że ciasta mało na dziś:-D

Tort wyglądał tak:
Zobacz załącznik 302698
Był przepyszny! Za radą Banany przełożony bananami:-p truskawkami i bitą smietaną:tak: Na górę miała być masa marschmallow ale wykonawczyni nie podołała zadaniu i z masy ulepiła po prostu Peppę. Były też napisy ale....rozpłynęły się:-D więc zostały zatuszowane kremem;-)

A tak wyglądały pokoje:
Zobacz załącznik 302702

A tu Joasiek i jej zdobycze:
Zobacz załącznik 302703Zobacz załącznik 302704


RESZTA ZDJĘĆ NA ZAMKNIĘTYM Z WIADOMYCH WZGLĘDÓW;-)

Będą jeszcze cztery filmiki ale to jak wgrają się yt.

Dziunka tort piekny:-) a ile zabawek:-)super super

wrzucam fotki z obu imprezek.
moja niunia miala wziecie: kwiatki od jednego kawalera, przytulaski z drugim i pierwszy pocalunek z trzecim :0

Banana ALE TORTY <WOW> masz talent:-) rozowy mi sie najbardziej podoba:-) powinnas cukiernie otworzyc albo jakas firme cateringowa:-)

Zobacz załącznik 303057Zobacz załącznik 303056Zobacz załącznik 303051Zobacz załącznik 303050Zobacz załącznik 303049Zobacz załącznik 303055 Zobacz załącznik 303048

No i pierwsze urodziny Hani za Mna :)
Było super...
Mieliśmy dwie imprezy, w sobote dla rodziny, a w niedziele znajomi z dziećmi :) Była Matylda - 8 miesiecy i Kajetan - 2 miesiace :) Było naprwde superancko :)
Hania bawiła się swoimi zabaweczkami, cieszyła się!
Cały wystrój był Kubusiowo Puchatkowy.. wszystkim się podobało.
Na górze kilka zdjęć z imprezki :) jest zdjęcia gadżetów jakie dostaliśmy :D Hania dostała cudne sanki, z funkcja pchania jak wózek i do tego śpiworek.. teraz tylko czekamy na zime :D

super zdjecia:-) a Ty jaka laska:-)moj Kacper tez dostal takie autko jak Twoja Hania i je uwielbia:-)
 
a mi sie to ostatnie zdjecie nie otwiera :((((

anialisz, super imprezka, ile prezentow, a hania jaka sliczna kokarde ma na glowie :))))



dziunka, u ciebie stolow jak na wesele, ile mialas gosci? tort fajowy, wedlug mnie trudniej ulepic peppe niz oblozyc tort masa, wiec chyba lepiej na tym wyszlas :)
 
reklama
A dziękuje dziękuje :) imprezka była naprawe udana...
A Kajetanek to takie małe cudo, ja już nie pamiętam kiedy moja taka była! Bardzo mi się chce kolejnego dzidziusia... :)
MArtolinka dziękuje co do szczupłości:) teraz jestm w swojej wymarzonej wadze :D ale i tak juz przytyłam, było jeszcze 4,5 kg mniej...:/ Jak to na niektórych ciąza działa - 30 kg mniej hehehe od szczytu ciążowego :p

Kokarda byłą śliczna, ale niestety Hanulka nie chciała jej za długo nosic, ale jakies zdjecia udało sie zrobic :D

Samochodzik Hania uwielbia, tylko że nie siada na niego, tylko pcha od tyłu po całym mieszkaniu :) jeszcze kładzie sobie lale i robi aaaa :)
 
Do góry