reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze ząbki naszych maluchów

reklama
a u nas jest 8... ja tu wam marudziłam o przestojach a wczoraj podczas przewijania R odkrył u Matiego 2 górne czwórki...mały nie lubi przewijania w pozycji leżącej i tak się darł, że pokazał czwóreczki w całej ich okazałości...tylko dolne dwójki zapomniały, ze już na nie kolej...
 
i pojawił się kolejny ząbek, górna lewa czwórka, prawa już się wybija, to już wiem czemu ostatnio taka nerwowa, rozdrażniona chodzi :tak:, ale te ząbki przechodzi i tak mniej boleśnie jak poprzednie...pytanie, gdzie dolne dwójki??? :sorry2:
 
Dotkass, u nas podobnie - brak dwójek na dole, a na górze wychodzi jedna czwórka.

Słuchajcie, właśnie w dziale "Niemowlaki" wpadłam na wątek pt. "nie ma zębów", w którym okazuje się, że różne osoby autorce wątku mówią, że jak dziecku długo nie wychodzą zęby a potem idą "wszystkie naraz" to dziecku może pęknąć czaszka. A inna laska dopisała, że naprawdę się tak dzieje, a dziecku może "otworzyć się główka" z bólu. Rany julek, nie miałam pojęcia, że ludzie mogą być tacy ciemni, chyba niektórzy zamiast chodzic do szkoły uczęszczali na praktyki u czarownic, gdzie zamiast uczyć się czytać nabywali umiejętności warzenia naparu ze smoczych pazurów. Po prostu nie mogę uwierzyć..... :-D:-D
Owszem mojemu dziecku "otwiera się głowka" z bólu a mianowicie otwór gębowy gdy płacze jak go bolą dziąsełka...
 
Ania ma juz 10 zabkow. Ida jej kolejne czworki.

A na to pekanie czaszki i otwieranie sie glowki moze pomogloby wsadzenie do pieca na 3 zdrowaśki :-p
 
To pekanie czaszki to powszechnie znane.jak Kondziowi zaczely wychodzic zabki to mama moje tez mi o tym mowila:baffled:tak zaczelam na nia krzyczec ze mnie starszy ze szok.skad ludzie to wzieli,czy cos takiego mialo miejsce:szok:az wierzyc sie nie chce:no:
 
reklama
Do góry