reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze ząbki naszych maluchów

Panistepelek gratulacje może przegonisz nas Unas ciągle stan 4 Już od 3 miesiecy Ale wcale jej to nie przeszkadza wszystko gryżć Dziś skrobała twardą gruszkę
 
reklama
sylwia - Mojej córci też nie przeszkadzał nigdy brak ząbków, bo wszystko normalnie jakos jadła, nawet włąsnie jakis twardy owoc "mermoliła" dziąsłami i zjadała.
A przegonic kto wie... obecnie wychodza te 2 górne jedyneczki ale widziałam, że dalej dziąsełką tez trochę spuchnięte. Tylko szkoda, że nadal dół sie nie rusza.

Pytałam na ogólnym ale chyba nikt nie zauważył:
Ile tak mniej więcej schodzi się zanim ząbek któy już się przebił, ładnie cały wyjdzie?
 
Pytałam na ogólnym ale chyba nikt nie zauważył:
Ile tak mniej więcej schodzi się zanim ząbek któy już się przebił, ładnie cały wyjdzie?
oj ja widziałam, myślałam, ze ktoś odpisał:dry:, wybacz , wybacz. Każdy sie na każdego oglądał i nikt nie napisał.

Różnie ale tak najczęściej około miesiąca
Potwierdzam. I jak i przerwa między wykluciem jednego a kolejnym też tak z miesiąc na początku była, bo teraz to hurtem idą.

Choć Miku ma 3 i 4 górną która wyszła w styczniu a nadal nie doszły do połowy zęba.
W dodatku ta 3 jest krzywa, p. też ma 3 krzywą wiec się martwię.
 
Dziękuję za odpowiedź. :)

A u nas ledwo co przebiły się dwie górne jedyneczki a już ujawnia się górna 3... troche tak jakos niepokolei ale dwójeczki też napuchnięte z obu stron.
 
U nas przebił się kolejny ząbek (4) tylko sama nie wiem czy to górna trójeczka czy czwórka, bo poprzedni byłam przekonana, że 3 a teraz jak patrze to raczej własnie 4.
 
panistelepek
to napewno czwórki, bo trójeczki wychodzą późnej.

A U nas kolejne 2 ząbki, tym razem górne czwórki. Pewnie były już wcześniej, ale nie dała sobie tam zaglądnąć. Czekamy na dolną, prawą, dwójkę, lada dzień się wykluje i to będzie już 10 zębali.:tak:
 
reklama
Do góry