reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy okres po poronieniu

no rozkręca sie ale bardzo powoli :D z tym ze to taka sztucznie wywołana to... ale cieszę sie bo "po" dowiem sie czy z moim endo jedt ok jak sie ta moja błona zregeneruje będę szczęśliwa i będę czekac na normalna naturalna swojską @ ciekawe czy mi sie cos poprzestawia, oby nie
 
reklama
IZW u mnie jakos narazie sie nie zanosi na @. Wczesniej mialam Jak w zegarku co 28 dni. Nie wiem Jak mam liczyc, bo mialam dwa zabiegi, Ale wydaje mi sie, ze musze liczyc od drugiego zabiegu.
 
Miki u mnie tez naturalnie trzeba by dłużej poczekać, ale dostałam tabletki na wywołanie bo mam nie dokońca wszytko ok z błona śluzową a po @ powinno wrócic do normy - zobaczymy na wizycie w piatek co ta @ pomogła w tej sprawie. W twoim wypadku liczy sie od 2 zabbiegu.
u mnie @ sie rozkręciła w sobotę na wieczór i wczorajszy dzien byl "obfity" dziś juz tak raczej skapo leci, jedynie co mnie martwi to to ze brzuch mi wywaliło nie tylko w podbrzuszu, ale równiez nad pepkiem - mam prawie taki jak byłam w ciąży i cały ten "obszar mnie boli" - szczególnie po bokach i lekki ucisk tak jakby po srodku tak jak się żebra kończą.
Ja tak na prawdę nie traktuje tej @ jak prawdziwej @ bo wywołana sztucznie, cieszyc sie bede za miesiąc (mam nadziję) jak @ przyjdzie naturalnie.
 
Chwale się! Dostałam dzisiaj @ czyli przy moich cyklach 32-35 zgadza się , mam nadzieję że teraz już będzie tylko lepiej.
 
o gratulacje hehe ciekawe jak to będzie u mnie mam nadzieje ze będzie tak jak miałam kiedys co 26 dni :D
 
no u mnie pierwsze dwa dni lekkie plamienie - wieczorkiem jedynie krew, w niedziele już obficie krew, dzis mało spontanicznie ale cos tam leci no i ból brzucha dziwny bardzo rozległy - nie tylko w podbrzuszu - co mnie troche martwi
 
Te moje leki to tak jak twój lek sztuczny hormon więc nie powinien byc powodem, ale lekarzem nie jestem więc nie wiem tylko tak sobie to tłumaczę.... podobne bóle miałam zaraz po zabiegu, najbardziej bolało jak musiałam się "wykupkać" jak to mówi mój chrześniak, czasem przy schyleniu sie albo jak np sobie poleżę i chcę usiąść wtedy mnie bolało i teraz mnie boli, chociaż dzis troszke mniej. Po zabiegu na wizycie gin powiedział że macica była juz wysoko, ale teraz przeciez sie obkurczyła. Nie wiem w piątek wizyta kontrolna, obadamy.
 
reklama
Do góry