reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pilne! Synek nie chce pic mleka z butelki

Sprawdź sobie czy na pewno nie możesz brać leków w czasie karmienia. Lekarze często wprowadzają w błąd, bo nie mają aktualnej wiedzy na temat leków stosowanych w czasie kp. Ola wyżej podała stronę, a jest też kobieta z ogromną wiedzą, która prowadzi konsultacje Karolina Morze laktaceuta.pl

Jeśli jednak rzeczywiście musisz przejść na mm, to próbujcie po prostu różnych butelek albo kubeczków. Smoczki niby na pierwszy rzut oka wyglądają podobnie, a pośród setki danemu dziecku może spasować np. tylko jeden. Czasami też chodzi o wypływ - dziecko może denerwować, że mleko wypływa zbyt wolno lub zbyt szybko.
 
reklama
Mi jedna babeczka opowiadała kiedyś, że karmiła nie butelką, a zakraplaczem. Nie wiem jakim, ale pewnie da się coś wygooglowac.
 
Proszę o pilną pomoc. Mój 7 miesięczny syn który dotąd był karmiony piersia nie chce pic mleka z butelki. Z powodów zdrowotnych muszę odstawić synka od piersi. Muszę to zrobić jak najszybciej bo póki karmię nie mogę brać leków. Gdy daje synkowi butelkę nawet nie chce złapać smoczka tylko zaczyna krzyczeć i płakać. Nic nie działa. Poradzcie coś
Moja córka też nie butelkowa, mamy ich od groma. Napije się trochę z kubeczka ale nie mm.
Możesz spróbować łyżeczką, zawsze coś.
 
Do góry