reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

Monika współczuje u mnie też nie było wesoło najpierw nieżyt ucha całe noce płacz a potem ząbkowanie i tym sposobem mamy dwie dolne jedyneczki :) ale tak jak nie chciała smoczka to teraz nie wyobraża sobie zasnąć bez smoczka poprostu żyć nie umierać :) śpi też kiepsko budzi się pare razy a tak ładnie spała do tej pory 19-6 rano :) kiedy to powróci:)
Też dawno mnie nie było po powrocie z pracy już nic mi się nie chce a tak jak u Ciebie zawsze jest coś do zrobienia :) naszczęście mam wolny weekend i całe dwa dni będę odpoczywać :))
Pozdrawiam Dziewczynki :)
 
reklama
Kasiulek, teraz to sobie myślę, że jak Witek był mały to miałam mega dużo czasu ;-) Teraz to czasu niby mam tyle samo ale muszę rozłożyć go na dwójkę dzieci :baffled: A Maja tego nie ułatwia :no:
 
Hej Dziewczynki coś cichutko się zrobiło :) rozumiem że duużo pracy dom dzieci :)
Ja dostałam wypowiedzenie buuu i szukam pracy jak byście wiedziały coś że gdzieś szukają dajcie znać była bym bardzo wdzięczna skończyłam ekonomie mam też doświadczenie w handlu.
Blaneczka ma 4 ząbki :DDD
Cass jak tam szukanie opiekunki? Ja ciągne l4 narazie jak coś mogę się zająć dzieckiem dopóki czegoś nie znajdę :) Pozdrawiam Dziewczynki MIłęgo wieczorku :)
 
Cześć Wam.
U nas ostatnie 2,5 tygodnia pod znakiem chorób. Dzieciaki mi się rozłożyły i oczywiście zaraziły mnie też. Nie mam też jakoś czasu i weny by wchodzić na forum. Po pracy mam tak zmęczone oczy, że staram się unikać kompa. Za co was serdecznie przepraszam.

Kasiulka, przykro mi, że straciłaś pracę. Mam dwie koleżanki, które też nie pracują i mówiły mi, żę średnio teraz jest na rynku pracy. No jeszcze pytanie kto co szuka. Życzę powodzenia.



Mam do was prośbę. Jak możecie to oddajcie głos na pracę Witka przedszkola. Jest możliwość wygrania placu zabaw dla przedszkola. Wystarczy wejść na stronę i poszukać Piły i Przedszkola nr 12.

http:\\akademia-aquafresh.pl
 
uuu Monia mam nadzieje że już wszyscy zdrowi. U nas mała ma katar my mieliśmy jelitówke naszczescie mala nie zlapala :) co do pracy to szukam czegokolwiek w tej chwili :)
a teraz pochwale sie pierwszymi Mikoajkami Blaneczki :)
IMG_1456.jpgIMG_1458.jpgIMG_1466.jpg
Pozdrawiam Dziewczynki
jak by ktoras szukala opiekunki to jestem chetna :)
 
reklama
Cześć laski, mam do sprzedania 2 torby ciuchów 6-9mcy, podgrzewacz TT i wanienkę i grzechotki/gryzaczki cały karton. Jakbyście znały kogoś kto chciałby kupić dajcie znać
 
Do góry