reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

Cześć dziewczyny! Czy któraś z Was była może z dzieckiem na usunięciu trzeciego migdałka? Znacie może opinie na temat tego zabiegu w pilskim szpitalu? Będę wdzięczna za informacje.
Pozdrawiam:-)
 
reklama
Moja córa miała w zeszłym roku, ale nie w Pile, nie odważyłam się bo słyszałam złe opinie. Miała usuwany w Wałczu, jeśli chcesz mogę wysłać Ci na priv namiary
 
hejka mój siostrzeniec miał 3 migdał w pilskim szpitalu i muszę przyznać że obyło się bez komplikacji. Za drugim razem miał pod narkozą za pierszym na 90% miał znieczulenie miejscowe przeszedł to bardzo dobrze w zasadzie jak by nie miał w ogóle zabiegu także ja nic nie mogę złego powiedzieć sama miałam usuwany 3 migdał jako dziecko i też dobrze wsominam pobyt w szpitalu także nie ma się czego bać :)
 
Trochę mnie pocieszyłaś:tak: Mam nadzieję, że zrobią jej to pod narkozą, bo inaczej sobie tego nie wyobrażam. Ona u dentysty nie chce buzi otworzyć a co dopiero tutaj:baffled: Ale z tego co słyszałam od osób które miały usuwane migdałki, to wszystkie mówią, że nigdy więcej tego:-D
 
Jeśli jeden migdał to tylko znieczulenie miejscowe, moja córa też dobrze zniosła, a ja mam za tydzień usuwane wszystkie i też w znieczuleniu miejscowym :/
 
Witam, dawno mnie tu nie było...
Mam takie pytanie, może dziecko którejś z Was uczęszczało do przedszkola nr.12? Czy jest ktoś w stanie dać jakąś opinie [oczywiście nie opartą o plotkę] ?


Monika77 - rzeczywiście straszne tu pustki, cofnęłam się o jedną stronę do tyłu, a tam posty sprzed ponad pół roku..
a jak się Tobie dzieci chowają? zdrowe? bo pamiętam, że Wituś dużo chorował swego czasu..

Pozdrawiam wszystkie pilskie mamuśki i dzieciaczki.
 
Ostatnia edycja:
Asheara, dzięki, maluchy mają się dobrze. Witek sporo chorował w pierwszym roku, w drugim już trochę mniej ;-) A Maja czasem coś od niego złapie :dry:
Co u ciebie słychać? Jak się ma Damianek?
Czemu pytasz o przedszkole nr 12? Damianek będzie tam chodził?
Mój Witek chodzi do 12. Jest w grupie integracyjnej, mają teraz 3 dzieci niepełnosprawnych, które nieźle sobie radzą. Te zdrowe maluchy też zdają egzamin z wyrozumiałości i pomocy tym, którzy sobie ze wszystkim nie radzą. Panie są fajne, jadłospis urozmaicony. Na dzień Dziecka, Mikołaja i Zająca dzieci dostają małe upominki. Godziny otwarcia przedszkola to chyba 6:30 - 16:00.
 
reklama
Hej Dziewczynki :) ja zaglądam od czasu d czasu ale rzeczywiście cichutko :) Propouję odświeżyć troszku forum :) chociaż po pracy po 8 h przy kompie nie zawsze chce mi się wchodzić :) ale wypadało by się odezwać:)

Blaneczka rośnie jak na drożdżach :)
Monia Twoje Dzieciaczki już pewnie duże :) moja juz ma ponad rok jak ten czas leci :)

Pozdrawiam Dziewczynki :)
 
Do góry