reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

Monika - a gdzie tam długo... pierwsza rozprawa w grudniu ostatnia 30 marca ... więc całkiem nie dawno

ja się nie poddaję ale mam chwilami tak fatalne chwile i dni ... psychiatra i leki mnie trzymają na nogach
 
reklama
Roxy, no to faktycznie jeszcze w miarę swierze jest to wszystko. To teraz wiem czemu się długi czas nie odzywałaś na BB.
Wiem dobrze, że są złe dni i wtedy wszystkiego ci się odechciewa, ale w takich momentach popatrz na Boryska i pomyśl sobie, że przetrwasz to wszystko dla niego i dla siebie. Z czasem te złe dni będą coraz rzadziej się przytrafiały. Dobrze, że chodzisz do specjalisty, rozmowy z nim też ci pomogą.
Trzymam za ciebie kciuki.


Monia to ja bym bardzo chetnie wziela te rzeczy jak chcesz oddac ona naprawde nie ma nic a kazda rzecz sie przyda :) Z góry baaardzo dziekuje powiedz tylko gdzie i kiedy moga by to odebrać :) Jeszcze raz baaaardzo dziekuje :**

Napiszę ci na prv.
 
Ok. Będę czekała na telefon od niej. Znalazłam jeszcze sporo grzechotek, które też mogę jej dać. Moje maluchy na pewno nie będą się tym już bawić, a innemu dzieciątku mogą się jeszcze przydać :)
 
Cześć dziewczynki, jakoś nie mam czasu na forum ostatnimi czasy. Dziewczynki ok, prszliśmy ospę w czerwcu u jednej i drugiej, już po urlopie więc wszystko wróciło do normy.

Mam również pytanie do Was, jabyście miały jakieś ciuszki dla noworodka dziewczynki do oddania to chętnie bym przyjęła. Syn mojej opiekunki będzie miał córeczkę, urodzi się we wrześniu, są młodzi chyba 22 i 20 lat bez pracy. Ja swoje wydałam i oddaję tylko takie na 9-12 miesięcy bo mniejszych nie mam , daję im też materac do łóżeczka i pościele. Jak macie coś co można dołączyć do wyprawki (nawet pieluchy) a chcecie się ich pozbyć to mogę przekazać.
 
Witam,
Cass, ja się właśnie trochę rzeczy pozbyłam. Ubranek nie wydam, bo mam kuzynkę, która planuje dziecko i wszystkie ciuszki jej przekazuję :tak:

A z czasem też krucho. Obecnie jestem w połowie urlopu, ale co chwila gdzieś wyjeżdżamy ;-):-D i na kompa też nie mam czasu. A poza tym sierpień to okres zapraw :dry:
 
reklama
Hejka.
Mam coraz mniej czasu na kompa no i na BB :-( Zaglądam tu czasem, ale przez długi czas nikt nic nie pisał :no:

Co u was słychać?
Roxi jak sobie radzisz?
 
Do góry