reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plamienie implantacyjne ?

Nina_2

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Sierpień 2022
Postów
347
Witam, czy któraś z was miała plamienie implantacyjne? Jeżeli tak to jak one u was wyglądały i kiedy wystąpiły ?

Dziękuje za odpowiedz ☺️
 
reklama
Dzisiaj w nocy obudził mnie dziwny ból podbrzusza, którego opisać nie umiem.. rano jak wstałam sikać to zauważyłam na papierze toaletowym dużo śluzu z brązową plamą, później tak samo było dużo śluzu z dwoma kropelkami ciemnej krwi, na wkładce pojawiła się jasna brązowa plama.. do miesiączki zostało mi mniej więcej tydzień… 🫤 jeszcze nigdy tak nie miałam i zastanawiałam się czy mogło to być plamienie implantacyjne.
 
Dzisiaj w nocy obudził mnie dziwny ból podbrzusza, którego opisać nie umiem.. rano jak wstałam sikać to zauważyłam na papierze toaletowym dużo śluzu z brązową plamą, później tak samo było dużo śluzu z dwoma kropelkami ciemnej krwi, na wkładce pojawiła się jasna brązowa plama.. do miesiączki zostało mi mniej więcej tydzień… 🫤 jeszcze nigdy tak nie miałam i zastanawiałam się czy mogło to być plamienie implantacyjne.
A ile jesteś po owulacji?
 
reklama
U mnie występowały plamienia, około tydzień przed okresem, ale ja mam bardzo długie cykle, bo średnio 39-dniowe. Raz były to brązowe brudzenia na bieliźnie przez jeden dzień, a raz czerwona plama krwi na papierze. 2 dni po takim plamieniu byk już cień cienia na teście.
 
Do góry