reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne

P

paula96

Gość
Cześć, z mężem staramy się już o dziecko od kilku miesięcy i nic :(
Okres miałam 1 styczni, owulacja po testach 14-15 styczeń (miesiączkuje regularnie). W poniedziałek 22 stycznia zauważyłam na papierze kilka kropel krwi, później nie było nic. Wtorek nic, natomiast dziś 24 stycznia znowu pojawiło się kilka kropel. Ostatnio zdarza się że zwymiotuję. Miesięczne teraz powinnam mieć 28 stycznia, testy wychodzą negatywne. Czy to za wcześnie na testy, czy moze wyjść jeszcze pozytywny?
 
reklama
Cześć, z mężem staramy się już o dziecko od kilku miesięcy i nic :(
Okres miałam 1 styczni, owulacja po testach 14-15 styczeń (miesiączkuje regularnie). W poniedziałek 22 stycznia zauważyłam na papierze kilka kropel krwi, później nie było nic. Wtorek nic, natomiast dziś 24 stycznia znowu pojawiło się kilka kropel. Ostatnio zdarza się że zwymiotuję. Miesięczne teraz powinnam mieć 28 stycznia, testy wychodzą negatywne. Czy to za wcześnie na testy, czy moze wyjść jeszcze pozytywny?
Dodam że nie mam żadnych bólów piersi, zmian koloru sutkow. Jedynie mam dziwnie bardzo suchą skórę i dziwne uczucie parcia na pęcherz mimo że nie chce mi się siku
 
Jesli to by bylo plamienie implantacyjne to 2 dni po nim testy juz powinny cos pokazac. Jednak dla pewnosci ja bym poczekala do terminu spodziewanej miesiaczki i wtedy dopiero powtorzyla test. Ciezko cokolwiek wiecej napisac. Takie plamienia w drugiej fazie cyklu moga tez swiadczyc o problemach z peogesteronem.
 
Cześć, z mężem staramy się już o dziecko od kilku miesięcy i nic :(
Okres miałam 1 styczni, owulacja po testach 14-15 styczeń (miesiączkuje regularnie). W poniedziałek 22 stycznia zauważyłam na papierze kilka kropel krwi, później nie było nic. Wtorek nic, natomiast dziś 24 stycznia znowu pojawiło się kilka kropel. Ostatnio zdarza się że zwymiotuję. Miesięczne teraz powinnam mieć 28 stycznia, testy wychodzą negatywne. Czy to za wcześnie na testy, czy moze wyjść jeszcze pozytywny?
Podejdź w następnym cyklu do gin, czy jest owulacja, bo testy mogą sobie pokazywac, ale sprawdzić trzeba na USG czy rzeczywiście jest ta owulacja.

Aczkolwiek nic straconego, poczekaj do terminu miesiączki.
 
Dziewczyny zrobiłam dzisiaj rano test, wyszła jakaś delikatna druga kreska - czy taka delikatna oznacza ciążę?
 

Załączniki

  • IMG_8921.jpeg
    IMG_8921.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 102
  • IMG_8920.jpeg
    IMG_8920.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 107
reklama
Do góry