reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie kawa z mlekiem na papierze

Dołączył(a)
23 Listopad 2023
Postów
10
Dziewczyny przy podcieraniu zauważyłam zabarwienie brązowe kawa z mlekiem coś jak to implantacyjne. Aktualnie jestem 6-7 tyg ciąży w piątek wizyta. Od początku pobolewa mnie brzuch tak okresowo ale to podobno normalne… a to plamienie ? Strasznie się martwię :/
 
reklama
Czy uważasz, że w tym okresie ciąży może być plamienie implantacyjne? Zresztą moje plamienie implantacyjne nie miało koloru kawy z mlekiem...
Żadne plamienie/krwawienie w ciąży nie jest normalne. Ja miałam takie brudzenia w każdej ciąży, z czego jedna zakończyła się poronieniem, a dwie nie.
 
Czy uważasz, że w tym okresie ciąży może być plamienie implantacyjne? Zresztą moje plamienie implantacyjne nie miało koloru kawy z mlekiem...
Żadne plamienie/krwawienie w ciąży nie jest normalne. Ja miałam takie brudzenia w każdej ciąży, z czego jedna zakończyła się poronieniem, a dwie nie.
nie uważam,a to porównuje to kolorem
 
Plamienie implantacyjne to ciemna krew.
Plamienie o którym piszesz może być skutkiem niedoboru progesteronu.
Na pewno nie jest i nie było to plamienie implantacyjne.
 
reklama
Plamienie implantacyjne to ciemna krew.
Plamienie o którym piszesz może być skutkiem niedoboru progesteronu.
Na pewno nie jest i nie było to plamienie implantacyjne.
A u mnie plamienie implantacyjne było właśnie w jasnym, brązowo/różowym odcieniu. Nie była to, w moim przypadku, ciemna krew :)
Faktycznie może być to skutek niedoboru progesteronu.
Autorko, może warto go zbadać przed wizytą u lekarza, tak żeby miał pogląd i w razie czego przepisał duphaston albo luteinę.
Ja miałam takie plamienia przez całą ciąże, od początku, choć ja miałam progesteron na dobrym poziomie. Także nie zawsze może to oznaczać coś złego. Wiem, że to trudne, ale postaraj się nie denerwować do następnej wizyty. Trzymam kciuki żeby wszystko było Ok 💪
 
Do góry