reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie

xvroksii

Początkująca w BB
Dołączył(a)
20 Listopad 2023
Postów
18
Witam, mam 12+5tydz i po igraszkach z partnerem (spokojny seks) poszłam do toalety załatwić się i zobaczyłam na papierze bardzo delikatny różowy kolor. Pytanie moje czy któraś tak miała ? Dodam też że wcześniej trochę sprzątałam. Nie miałam żadnych objawów które by mi dokuczały. Czasami czułam brzuch teraz czuję troszkę bardziej jakby mnie coś rozpychało ciężko mi to opisać. Czuję to delikatnie. Co o tym sądzicie? Dzwoniłam do ginekologa mówił że czasem tak bywa i przełożył mi wizytę za 5 dni. Wcześniej jak współżyłam z partnerem bywał ten seks bardziej ostry i nic się nie działo czasem po bolał mnie troszkę chwilę brzuch po głębszej penetracji ale wczoraj nie było nic takiego. Czy to plamienie powód do niepokoju czy coś mogło dziecku się stać ?
 
reklama
Do góry