reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plany imiennicze - czyli wszytko o imionach

reklama
Tosienka u mnie książka z imionami, internet, kalendarz i chyba wszystko co tylko można by się dogadać i coś wybrać.

Mi się podobało całkiem co innego niż mojemu.
 
ja uslyszlam imie na ulicy- jak mamusia wolala małego Leopolda- i powiedzialm tak i koniec...jeszcze w ciąży nie bylam:p nie było u nas zadnej licytacji- maz jakos szczególnie zachwycony nie był na pocztaku bo powiedział ze jakies takie "nadmuchane" to imie- a ja mu na to - nooooooooooooooo bardzo adekwatnie widzisz jak ja wyglądam?? jak nadmuchany balon! możesz eybrac drugie imie jak chcesz....on no dobra niech będzie..wybral drugie- Tytus- no i sobie będzie Leopold Tytus...aczkolwiek niesutannie zwany Grochem (czasem leotytkiem)
 
Doszliśmy. Trwało to troszkę. Na jakiś czas przestałam mówić o imieniu dla Chłopczyka i ni z tego ni z owego mój zaczął mówić do brzusia po imieniu i tak zostało :-). Wybrał imię jedno z tych co podrzuciłam sama więc nie protestowałam i jest Maksymilian :-)
 
Dziewczyny a u mnie pojawił sie problem bo najpierw miala byc Malwinka po jakis 2-3 tyg. mi sie odwidzialo i po wielkich kłutniach z Markiem wybrałam Zosia a dzis po raz koleiny imie mi sie nie podoba i nie mam pomysłu :( szperam w necie ale jakoś zadne imie mi nie pasuje:( Tym bardziej ze jak wczoraj z moim gadałam to mu mowie " Zoska sobie dyske urządza w brzuchu a on do mnie NO ŁADNIE SIE ZWRACASZ DO CÓRKI" kurcze nie mam pomysłu normalnie.
 
Iguana jak nie masz pomysłu to poczekaj aż sam przyjdzie. Nie szukaj na siłę. Może też być tak, ze jak zobaczysz malutką to wtedy dopiero będziesz pewna jakie dać jej imię.
 
reklama
U nas jakos tak samo wyszlo, ze nagle spodobalo nam sie obojgu imie Laura i tak juz zostanie. Ale podobnie jak u Deli przegladalismy strony internetowe, katalogi z imionami itd. Mielismy kilka typow. Zalezalo mi zeby imie pasowalo i w Pl i w Be.
 
Do góry